30-35 bin TL bandına iPhone önerisi

• Konuyu başlatan HYRAXA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 559
Bütçe
30-35 Bin TL
@AliEfeDastemir hocam link atar mısınız Pro Max olunca dikkatimi çekti.

@Omer. Cinar S23'lere bakayim hocam bir de adaptör önerirseniz sevinirim sanırım hem Samsung da hem de Apple da adaptör gelmiyor.

Nasıl bir zam geldi 40 bin lira oldu 13 almayacağım S23 Ultra alırım onun yerine sanırım S23 alacağım 256 GB'lik S23 Ultra saçma geldi çünkü o kadar fiyat farkına deyeceğini düşünmüyorum zaten 2 side gen 2 kullanıyor ekran tarafında ve tasarımında farklılık var tasarımı hoş ama çok büyük ben artık küçük model kullanmak istiyorum X3 Pro ile cebelleşiyorum herhangi bir problemi yok ama büyük ve ağır elimi ağrıtıyor tek elle kullanmak zor ve cebe vs. zor sığıyor sadece S23'ün batarya tarafı biraz korkutuyor.

Nasıl bir zam geldi 40 bin lira oldu 13 almayacağım S23 Ultra alırım onun yerine sanırım S23 alacağım 256 GB'lik S23 Ultra saçma geldi çünkü o kadar fiyat farkına deyeceğini düşünmüyorum zaten 2 side gen 2 kullanıyor ekran tarafında ve tasarımında farklılık var tasarımı hoş ama çok büyük ben artık küçük model kullanmak istiyorum X3 Pro ile cebelleşiyorum herhangi bir problemi yok ama büyük ve ağır elimi ağrıtıyor tek elle kullanmak zor ve cebe vs. zor sığıyor sadece S23'ün batarya tarafı biraz korkutuyor.

S23 batarya olarak üzeceğini hiç sanmıyorum tek sorun 1 yıl önce telefonu almak problem yatacak mı yoksa S24 Exynos'lu mu alırsınız.

S23 batarya olarak üzeceğini hiç sanmıyorum tek sorun 1 yıl önce telefonu almak problem yatacak mı yoksa S24 Exynos'lu mu alırsınız.

Hocam Exynos'a güvenim pek yok bütçe çıkartırım ama güvenim pek yok.

Samsung'un yaptığıda ayıp Amerika'ya ayrı başka ülkelere ayrı Exynos işlemciler üretiyor.

Hocam bazı kişiler 2400 güzel bir işlemci yazmış alsammı diye düşünüyorum çünkü 7 yıl güncelleme garantisi var benim POCO X3 Pro 3 yıl oldu güncellemesi kesildi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı