30-35 bin TL drone tavsiyesi

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Arkadaşlar merhaba, ben hobi ve normal videolar çekmek için drone almak istiyorum ancak çok kararsız kaldım. DJI mini 3, 2 ve Pro 3 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım. Toplam bütçem 30-35 bin arası.

Arkadaşlar merhaba, ben hobi ve normal videolar çekmek için drone almak istiyorum ancak çok kararsız kaldım. DJI mini 3, 2 ve Pro 3 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım. Toplam bütçem 30-35 bin arası.
Kesinlikle DJI 4 pro

Şu video çıkmıştı Bi ara karşıma hayran kaldım!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bugün DJI Türkiye satıcısından DJI Mini 4 Pro Fly More Combo Plus setini satın aldım bakalım gelince deneyimleyeceğim.

Hayırlı olsun kral. Sevindim senin adına. Dron ile ek bütçe yapabilirsin.
Aynen olabilir. Ancak ben sivil havacılığın sitesinden baktımta yaşadığım şehirde uçuşa açık bir bölge bile yok. Ama instagramda yaşadığım şehirin merkezinde bir çok kişi video çekip atabiliyor bunlar nasıl yapıyor? Ya da ben yasak bölgede uçursam direk drone düşüyor mu?

Aynen olabilir. Ancak ben sivil havacılığın sitesinden baktımta yaşadığım şehirde uçuşa açık bir bölge bile yok. Ama instagramda yaşadığım şehirin merkezinde bir çok kişi video çekip atabiliyor bunlar nasıl yapıyor? Ya da ben yasak bölgede uçursam direk drone düşüyor mu?
Drone hiç kalkmıyor korsan yazılım ile kırıp çıkanlar var ama yasal değil genelde bu çekimler özel izin ile çekiliyor

Drone hiç kalkmıyor korsan yazılım ile kırıp çıkanlar var ama yasal değil genelde bu çekimler özel izin ile çekiliyor.

Mesela ben köyde kendi arsam üzerinde uçuramaz mıyım bunu yoksa gidip de ben zaten merkezde veya havalimanı yakınlarında uçurmayacağım benimki hobi amaçlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı