30-35 bin TL laptop öneri

Bütçe
35000
Siz satıcıyla arayın konuşun herhangi bir sorunda ne tarz işlemler yapıldığına dair, çünkü eğer bir konuda anlaşamazsanız THH bakmıyor bu kadar yüksek fiyatlı ürünlere.

Siz satıcıyla arayın konuşun herhangi bir sorunda ne tarz işlemler yapıldığına dair, çünkü eğer bir konuda anlaşamazsanız THH bakmıyor bu kadar yüksek fiyatlı ürünlere.
Ben cihazı gidip alsam aldıktan sonra orda kontrol etsem ne gibi detaylara bakmam gerekiyor biliyor musunuz ?

Ben cihazı gidip alsam aldıktan sonra orda kontrol etsem ne gibi detaylara bakmam gerekiyor biliyor musunuz ?
Ölü piksel var mı diye bakın, karanlık bir odada ışık sızması testi yapabilirsiniz karanlık bir oda varsa. Fiziksel bir hatası var mı diye kontrol edebilirsiniz touchpad vs. Bir de zaman olursa stress testi yapılabilir.

Ölü piksel var mı diye bakın, karanlık bir odada ışık sızması testi yapabilirsiniz karanlık bir oda varsa. Fiziksel bir hatası var mı diye kontrol edebilirsiniz touchpad vs. bir de zaman olursa stress testi yapılabilir.

Anladım stres testini izin vermeyebilirler oradayken herhalde diye düşünüyorum ama bakalım.

Anladım stres testini izin vermeyebilirler oradayken herhalde diye düşünüyorum ama bakalım.
Satın aldıktan sonra bir anlaşmazlık olmaması için mağdur olmamak için almadan önce ölü piksel durumunda ne yaptıklarını, başka bir sorunda ne yaptıklarını yani kısaca cihazın garantisi hakkında merak ettiklerinizi satıcıya sorun. Asus servisinin 5 ölü piksel sınırı var. THH'ye başvurup sonuç alınabiliyordu ama bu meblağda THH'ye de başvuramıyorsunuz.

Bir önceki yorumumu tekrarlamış gibi oldum ama önemli konu :)

Satın aldıktan sonra bir anlaşmazlık olmaması için mağdur olmamak için almadan önce ölü piksel durumunda ne yaptıklarını, başka bir sorunda ne yaptıklarını yani kısaca cihazın garantisi hakkında merak ettiklerinizi satıcıya sorun. Asus servisinin 5 ölü piksel sınırı var. THH'ye başvurup sonuç alınabiliyordu ama bu meblağda THH'ye de başvuramıyorsunuz.

Bir önceki yorumumu tekrarlamış gibi oldum ama önemli konu :)
:D Kesinlikle çok önemli yarın hem onları hem asusu arayıp konusmam lazım benim.
@xbea Hocam merhaba Asustan anladığını belirttiğin için buraya etiketlemek istedim.
Bunu almayı planlıyorum değerli görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Mux olduğunu söylediler.

Son düzenleme:

Sizce Crosshair 15 mi iyi HP Omen mi?
Soğutma, kasa kalitesi vs.

Geri
Yukarı