30-35 bin TL laptop öneri

Bütçe
35000

aec92

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

Yakın zamanda bir Gaming laptop almayı düşünüyorum. Ancak bayağı karasız kalmış durumdayım. Bütçe 30bin ile 35bin arası düşünüyorum. Şu anda kullandığım cihaz Monster acaba yine Monster'dan mı devam edilmeli yoksa başka markalarla daha iyi donanımlı alabileceğim laptoplar var mıdır? Ya da yurt dışından alıp getirsem daha uyguna mı gelir? Eğer önerdiğiniz bir marka model varsa (MSI ve ASUS ilk tercihlerim olacaktır araştırmalarıma göre piyasada ki en kaliteli laptoplar ) bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şu an GTX1060 ekran kartım var yeni alacağım için RTX 3070 düşünüyorum. Ve anladığım kadarıyla MUX olması alacağım cihazda önemli. Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz, daha düşük fiyata 3080'li GP76 var.

(MSI ve ASUS ilk tercihlerim olacaktır araştırmalarıma göre piyasada ki en kaliteli laptoplar )
MSI'ın bu bütçede güzel laptopu yok. ASUS laptoplarda da MUX yok. Bu modeli alabilirsiniz.

Alınmaz, daha düşük fiyata 3080'li GP76 var.

MSI'ın bu bütçede güzel laptopu yok. ASUS laptoplarda da MUX yok. Bu modeli alabilirsiniz.

Omen'de MUX var attığınız MSI da MUX varsa çok iyi cihaz.

Omen'de MUX var attığınız MSI da MUX varsa çok iyi cihaz.
MSI'da da MUX var fakat 11K fiyat farkına değecek bir şeyi yok, konu sahibinin bütçesini aşıyor zaten.

30k ile 35k arası, konuyu okuyun.
1652360497912.png

Yeni konular

Geri
Yukarı