30 35 bin TL laptop önerisi

Monster laptoplarda servis asla para istemez ücretsiz bakım Termal macun ve iç dış bakım yapılmaktadır monster hizmetlerinde Asus hızlı ısınmaya dayali bir laptop türüdür ve bir çok servis teknik düzeyli servisi mevcuttur lütfen bilgisiz oldunuz konularda forumda yorum yapmayınız iyi günler!
Dandik anakartin yaninca gorecegim nasil cihazin yari fiyatina para aliyorlar, surdukleri macun genel de les oluyor ve bakimlarinda civi takmayi bile unuttuklari oluyor. Bir de bana bilgisiz demis sabir ya :D

Hocam buna 8x2 RAM ilavesi yapıp kullansak iyi olur mu?
Sizin attığınızı arkadaşa attım olur dedi ama bunu attı nasıl diye
İyi olur.

Ya dostum, lutfen bana yanit atacagina git Turkce ogren. Attigin model benim attigim model bile degil. Hic bir bilgin yok su konularda bir de benle inatlasiyorsun.

İyi olur.

Ya dostum, lutfen bana yanit atacagina git Turkce ogren. Attigin model benim attigim model bile degil. Hic bir bilgin yok su konularda bir de benle inatlasiyorsun.
ASUS Laptoplar Office kullanımda üretiliyor birçoğu oyun dikanemigine ayrıkırı ve Monster'ın herhan gibi bir sorun karşısında %100 iade politikası bulunuyor Türkçe ögren derken Türkçe bile u ile yazan birisiniz arkadaş sizin önerdiniz laptopu alınca o pişman olacak başka diyeceğim bir şey yok iyi günler.

ASUS Laptoplar Office kullanımda üretiliyor birçoğu oyun dikanemigine ayrıkırı ve Monster'ın herhan gibi bir sorun karşısında %100 iade politikası bulunuyor Türkçe ögren derken Türkçe bile u ile yazan birisiniz arkadaş sizin önerdiniz laptopu alınca o pişman olacak başka diyeceğim bir şey yok iyi günler.
Kardesim benim, sinirliyim bir de ufacik bilginle daha da sinirlendiriyorsun. Ben kurallara uygun yaziyorum ki kurallarda İngilizce klavye yasak degil. Asus laptoplar office kullanimina uretilmiyor 0 bilgi ile ancak su yorumu yazabilirdin. Bu forumda onlarca kisi aldi bu laptopu bi sen cok biliyorsun. RTX 4060 olan ofis laptop mu olur bilgi yoksunu herif. Attigin Monster laptopun kasasi bile kendilerine ait degil ki 1-2 yil sonra anakart yaninca bilgisayarin fiyati kadar para odeyeceksin. Bir sabah uyanmissin aa panelin bozulmus, diger sabah aa oyunda mavi ekran yemissin, diger gun aa cihazin bip sesi cikariyor. Bakim icin servise yollamissin aa parca eksik gelmis.

Geri
Yukarı