30-35 bin TL sistem önerisi

honauui

Yoctopat
Daha fazla  
Ben bir tane kasa alacağım ama ne alsam karar veremiyorum. 30-35k arası genel olarak her türden oyunda ortalamanın üstünde FPS almak istiyorum sizce bu kasayı alınır mı?

Bunu alın geçin hocam 4070 3060 Ti tokatlar geçer hem DLSS 3 gibi bir olay da var her türlü ezip geçer

Bunu alın geçin hocam 4070 3060 Ti tokatlar geçer hem DLSS 3 gibi bir olay da var her türlü ezip geçer
Bu kasayı atmayı bende biliyorum, ssd yükseltmesi, ram yükseltmesi, işlemci fanı öpücükle mi yapılacak? 35k yı aşıyoruz.

Bu kasayı atmayı bende biliyorum, ssd yükseltmesi, ram yükseltmesi, işlemci fanı öpücükle mi yapılacak? 35k yı aşıyoruz.
Hocam SSD ve Ram yükseltmesinin acelesi yok, daha sonra yapılabilir fakat CPU ve GPU daha öncelikli olmalı bence. 7500F evet ısınan bir işlemci, soğutucu lazım.

Bu kasayı atmayı ben de biliyorum, SSD yükseltmesi, RAM yükseltmesi, işlemci fanı öpücükle mi yapılacak? 35k yı aşıyoruz.

Arkadaş böyle bir şey istediğini belirtemiş. Bu saydığınız şeyleri ileride de arttırabilir. Bu fiyata 8 GB VRAM'li sistem almak saçmalıktır. Birkaç ay stok fanla idare edip ileride bir hava soğutucuyla sistem hayli hayli yeter. RAM yukseltmesine gerek olduğunu sanmıyorum SSD de ileride arttırılır.

Hocam SSD ve Ram yükseltmesinin acelesi yok, daha sonra yapılabilir fakat CPU ve GPU daha öncelikli olmalı bence. 7500F evet ısınan bir işlemci, soğutucu lazım.
m2 SSD yükseltmesi kritik öneme sahip, varsayılanlardaki ne yazık ki depolama alanı olarak da yetersiz, öyle bir sisteme yakışmaz, varlık içinde yokluk çektirir. Tek bir m2 slotu olduğu için iyi ve kaliteli bir adet alınmalı, bir daha üstüne düşülmemeli. Yoksa kullanıcı sata ssdlere gereksiz para ödemek zorunda kalır, o yüzden imkan varken m2 ssd yükseltmesi yapmak çok kritik derecede önemli.

Geri
Yukarı