30 - 35 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
30 - 35 bin Lira

hsyn0042

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Aşağıda linkler mevcut yorumların arasından sıyrılıp bu üç laptop arasında kaldım. Bütçe 30-35 bin lira, geçici bir süre idare etmesi için alacağım. Yorum okumaktan kafam yanmak üzere, beni 6 ay kadar götürecek render alabileceğim, FPS oyunlarını orta - yüksek ayarda oynayabileceğim bir laptop arayışım mevcut 6 ay başımı ağrıtmasın sonra çatlasa da olur patlasa da RAM ve SSD takviyesi yapmayacağım 5 - 6 ay bana mısın demeyecek hangisi olur? Yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Seçeneklerden Nitro'yu mu alayım, diğerlerinden ayıran özelliği nedir?

Nitro 5 değil Nitro 16 almalısın. YouTube Nitro 16 incelemelerini güzelce izle.

ayrıca şu alttakinide izle.

Hocam gerçekten o kadar çok yorum okudum ki iyi olan bile kötü oluyor bir süre sonra bütçemi 3-5 bin daha geçeyim gerekirse tavsiyen varsa alabilirim eğer incelemendeki gibi ise zaten üst seviye laptoplar hariç hepsinde bir problem oluşacak ve ghost varsa fps oyunu oynanmaz olacak. Göze batmaz derecede ise yine alabilirim.

Nitro 16'da ghosting olmaz. 3ms panelli cihazda ghotsing olmaz.
Aynı zamanda G-Sync vs de var.

Nitro 16 bence şu an piyasadaki en F/P ürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bir izle hepsini karşılaştırıyor.

Hocam gerçekten o kadar çok yorum okudum ki iyi olan bile kötü oluyor bir süre sonra bütçemi 3-5 bin daha geçeyim gerekirse tavsiyen varsa alabilirim eğer incelemendeki gibi ise zaten üst seviye laptoplar hariç hepsinde bir problem oluşacak ve ghost varsa fps oyunu oynanmaz olacak. Göze batmaz derecede ise yine alabilirim.
Hocam direkt Nitro 16 tercih edin. Bu bütçede daha iyisi yok şu anda Türkiye'de.

Şuan bu laptop linkini kurcalıyordum.
Nitro 16'da ghosting olmaz. 3ms panelli cihazda ghotsing olmaz.
Aynı zamanda G-Sync vs de var.

Nitro 16 bence şu an piyasadaki en F/P ürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bir izle hepsini karşılaştırıyor.
Benimde acer alma niyetim vardı yorum okuya okuya ne alacağımı şaşırmıştım. Yukarıdaki ürünü alayım o zaman. Zaman ayırıp önerdiğiniz için teşekkür ederim.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...-82xv00nktx-p-HBCV000059XX6A?sayfa=1&ozellik=
Lenovo loq 15irh8 modeli aldım. Laptop alıp benim gibi iş oyun karışık kullanacakları tatmin edecektir. Nokta atış F/P ürünüdür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı