30-35 bin TL'ye yazılım için laptop önerisi

Bütçe
30-35 bin TL
Bu arada i7 nin olayı sadece daha fazla çekirdek olmasıydı eskiden şuan yanlış bilmiyorsam intel in bu p Core e Core olayı 12.nesil i7 ile 13.nesil i5 aynı çekirdek sayısında sayılır. Buda nitro V 15 in intel versiyonu fiyatta bu kadar çıktıysan iki kere düşünsünler hafiflik mi ağırlık mı ona göre seçim yapsınlar. Ağırlık sıkıntı olmicaksa 16 alsın

V 15: 2.11kg

16: 2.70kg + kaliteli ekran ve daha hızlı + Sıvı metal + daha uzun batarya Vb..

Hafiflik söz konusu olunca bunlarda oyuna dahil olabilir

Oyun yok demiştik o zaman bu güzelliktw olmalı

Yada i9?

Bütün önerilerim bu kadar yeni bir Victus gördüm onu denemeden onermicem belki Victuslar duzenmistir

Son düzenleme:
Bu arada i7'nin olayı sadece daha fazla çekirdek olmasıydı eskiden şu an yanlış bilmiyorsam Intel'in bu p Core e Core olayı 12.nesil i7 ile 13.nesil i5 aynı çekirdek sayısında sayılır. Bu da Nitro v 15'in Intel versiyonu fiyatta bu kadar çıktıysan iki kere düşünsünler hafiflik mi ağırlık mı ona göre seçim yapsınlar. Ağırlık sıkıntı olmicaksa 16 alsın.

V 15: 2.11kg

16: 2.70kg + kaliteli ekran ve daha hızlı + sıvı metal + daha uzun batarya vb.

Hafiflik söz konusu olunca bunlarda oyuna dahil olabilir.

Oyun yok demiştik o zaman bu güzelliktw olmalı.

Ya da i9?

Bütün önerilerim bu kadar yeni bir Victus gördüm onu denemeden onermicem belki Victus'lar duzenmistir.

Teşekkürler hocam nezaketiniz ve önerileriniz için.

Arkadaşlar bir arkadaşımın kardeşi yazılım okuyor da, şu an hazırlıkta. Bu fiyat bandında bulduğum 3 cihaz var. Hangisi alınmalı veya daha mantıklı bir cihaz öneriniz var mı?

Daha yeni Monster Tulpar T5 modeli cihazımı iadeye verdim HP laptoplara bakmanı öneririm arkadaşım kullanıyor.

Daha yeni Monster Tulpar T5 modeli cihazımı iadeye verdim HP laptoplara bakmanı öneririm arkadaşım kullanıyor.
Monster tam olarak neden iade ettin ve ne kadara aldın.

HP Victus Ryzen modellerde Power limit + ısınma problemi var ve geri kalan özellikleri o kadar iyi değil yarın bizzat intel modellerini ve 14.nesil modelini deniyecem.

Monster tam olarak neden iade ettin ve ne kadara aldın.

HP Victus Ryzen modellerde Power limit + ısınma problemi var ve geri kalan özellikleri o kadar iyi değil yarın bizzat Intel modellerini ve 14.nesil modelini deneyeceğim.

Aynı gün içinde 2 kere mavi ekran hatasını aldım ve cihaz 10 günlüktü 35k ya almıştım.
AMD işlemcili bir laptop önerim olur.

Aynı gün içinde 2 kere mavi ekran hatasını aldım ve cihaz 10 günlüktü 35k ya almıştım.
AMD işlemcili bir laptop önerim olur.
Mavi ekran hatası uyumsuz yada bozuk donanım yüzünden verilen bir hatadır yada bozuk sistemden dolayı. Mavi ekran hata kodu bilmedende tam sebebi söyleyemem :/ monster i yapan mühendisler cidden işlerini biliyorlar mı şüpheliyim keşke oralarda çalışsam :D staja alırlar mı beni acaba Mxmxks

AMD nin işlemci mimarisi küçük olduğu için daha uzun pil ömrü vaat ediyor ve daha az elektirik harcar daha fazla performans elde edebilirsiniz watt başına. Her neyse önemli olan aldığınız bilgisiyar yüksek ısılarda bile performans tan ödün vermemesi gerek... Laptop bazında şuan amd sevsem bile snapdragon uygun bütçe ile çıkarsa kaçmaz...

Yeni bilgisayar in şimdiden hayırlı olsun sipariş ettiysen.

Mavi ekran hatası uyumsuz ya da bozuk donanım yüzünden verilen bir hatadır ya da bozuk sistemden dolayı. Mavi ekran hata kodu bilmedende tam sebebi söyleyemem :/ Monster'i yapan mühendisler cidden işlerini biliyorlar mı şüpheliyim keşke oralarda çalışsam :D staja alırlar mı beni acaba mxmxks.

AMD'nin işlemci mimarisi küçük olduğu için daha uzun pil ömrü vadediyor ve daha az elektrik harcar daha fazla performans elde edebilirsiniz watt başına. Her neyse önemli olan aldığınız bilgisayar yüksek ısılarda bile performanstan ödün vermemesi gerek... Laptop bazında şu an AMD sevsem bile Snapdragon uygun bütçe ile çıkarsa kaçmaz...

Yeni bilgisayar in şimdiden hayırlı olsun sipariş ettiysen.

Çok teşekkür ederim değerli cevabın için kasa toplamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı