30-40 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30-40 bin TL

brsxeasy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Üniversite için uygun olacak, yazılım için de kullanılacak bir gaming laptop almak istiyorum. Bu laptop ile oyunda oynayacağım. Beni uzun bir süre idare edecek bir laptop almak istiyorum, bildiğiniz üzere ekonomik olaylardan ötürü sürekli bilgisayar alma gibi bir lüksüm yok. Isınma, kasma ve aşırı ses çıkarma gibi sorunları olmayan bir laptop önerebilir misiniz? 40bin TL'yi biraz aşabilir ama bütçem daha fazlasına yeter mi emin değilim. Biraz bakınarak şu iki laptopu buldum:

Bunlara ek olarak önerilerinize açığım, teşekkürler.

Bu üçüne bakabilirsiniz. Attıklarınızdan Asus olanı almanızı önermem. İşlemcisi diğerlerine göre geride.

İlkinin 16 GB ram versiyonu alınır fakat ikinci laptop alınmaz artık.

Bu üçüne bakabilirsiniz. Attıklarınızdan ASUS olanı almanızı önermem. İşlemcisi diğerlerine göre geride.

İlkinin 16 GB RAM versiyonu alınır fakat ikinci laptop alınmaz artık.

Niyeymiş hocam bal gibide alıır 3070 Ti mobil 4070 mobilin performansını sağlıyor FSR 3 le birlikte mükemmel iş yapar.

İkisi de alınmaz.
Alınca macun değiştir.

Niyeymiş hocam bal gibide alıır 3070 Ti mobil 4070 mobilin performansını sağlıyor FSR 3 le birlikte mükemmel iş yapar.
Uzun vadede çöp. DLSS 3 şuan bile çok çok iyi. İleride teknolojinin gelişmesiyle birlikte 4000 serisi ile 3000 serisinin arası daha da açılacak.

Uzun vadede çöp. DLSS 3 şu an bile çok çok iyi. İleride teknolojinin gelişmesiyle birlikte 4000 serisi ile 3000 serisinin arası daha da açılacak.

Yanlış düşünüyorsunuz bence FSR teknolojisi daha da gelişecek FPS anlamında FSR 3 daha iyi görüntü iyileştirmeleri yapıldığında DLSS 3'ten farksız olacak.

İkisi de alınmaz.
Alınca macun değiştir.
7+24 herkese aynı şeyi öneriyor arkadaş. Bulaşmayın Monstera . Çalışan veya komisyoncu olabilir 😅

Asusta ısınma sorunu var diyenlere aldanma. Tek ısınan parça işlemci . Onunda bir çok alternatif çözümü var.hiç birisinde tuf kadar malzeme kalitesi yok

7+24 herkese aynı şeyi öneriyor arkadaş. Bulaşmayın Monstera. Çalışan veya komisyoncu olabilir 😅

ASUS'ta ısınma sorunu var diyenlere aldanma. Tek ısınan parça işlemci. Onunda birçok alternatif çözümü var. Hiçbirisinde TUF kadar malzeme kalitesi yok

Şu TUF'u öve öve bitiremiyorsunuz.

Zaten işlemci ısınıp Throttle'a girdiği için önermiyoruz ASUS'u, oyunlarda 90-95 derecelere çıkan bir sobayı millete önermem. Monster'ın çalışanı veya komisyoncusu olsam alınca macun değiştir demem, tam performans alabilmek ve cihazın serin çalışmasını sağlamak için değiştirmek gerekiyor çünkü içindeki macun kötü.

Niye sanki Monster'ı bir tek ben öneriyormuşum gibi konuşuyorsun? Forumda hiç gezinmemiş olduğun belli, mesaj sayısından da anlaşılıyor zaten.

@LorrieN niye beğenmediğini sorabilir miyim?

Şu TUF'u öve öve bitiremiyorsunuz.

Zaten işlemci ısınıp Throttle'a girdiği için önermiyoruz ASUS'u, oyunlarda 90-95 derecelere çıkan bir sobayı millete önermem. Monster'ın çalışanı veya komisyoncusu olsam alınca macun değiştir demem, tam performans alabilmek ve cihazın serin çalışmasını sağlamak için değiştirmek gerekiyor çünkü içindeki macun kötü.

Niye sanki Monster'ı bir tek ben öneriyormuşum gibi konuşuyorsun? Forumda hiç gezinmemiş olduğun belli, mesaj sayısından da anlaşılıyor zaten.

@LorrieN niye beğenmediğini sorabilir miyim?
Aynen dostum öyledir. Oyunlarda 95 derece .

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-14-17-45-01-068_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-10-14-17-45-01-068_com.google.android.youtube.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı