30 - 40 Bin TL sistem toplama önerisi

qualfy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun, 3D modelleme, render ve edit tarzı işlerle uğraşan arkadaşım için bir bilgisayar arıyorum. Bu bütçede 4060 Ti'lı sistemlere bakmıştım. Fakat 4060 Ti'ın bu bütçede düşük kalacağını düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

7900 XTX şu an uygun bir fiyatta, size de uygunsa üzerine iyi bir sistem toplanabilir.

7900 XTX şu an uygun bir fiyatta, size de uygunsa üzerine iyi bir sistem toplanabilir.

Bu bütçede AMD alıp patlamaktan korkuyorum açıkçası. Arkadaşım 1080P-2K arası kullanacak ve problem yaratan ekran kartı önermek istemiyorum.

Bu bütçede AMD alıp patlamaktan korkuyorum açıkçası. Arkadaşım 1080P-2K arası kullanacak ve problem yaratan ekran kartı önermek istemiyorum.
Saf kas gücünde 4080'den daha iyi iş çıkaran bir kart. En ucuz 4080 şu an 30K civarında. Bu kart için 2K bir şey değil, asıl hakkı 4K. Sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

43K toplam.
RAM:

Saf kas gücünde 4080'den daha iyi iş çıkaran bir kart. En ucuz 4080 şu an 30k civarında. Bu kart için 2K bir şey değil, asıl hakkı 4K. Sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

43K toplam.
RAM:

30-35 bin bandına inme şansımız var mıdır? Kendisi çok uzun bir süre 4K kullanmayacak. Şu an 1080p ve ileride yükseltirse 2K'ya çıkacağından dolayı 4K kartı çok overkill olur. Hem biraz daha rahat satın alınabilir hem de daha sağlıklı olur.

@qualfy
RAM:

Geri
Yukarı