30-50 TL arası Wireless kulaklık Önerisi

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
30-50 TL arası kulaklık arıyorum. Şaka gibi fiyat diyebilirsiniz evet öyle ama umrumda değil. Önceden söyliyim "bütçeni yükselt 100 liraya al" falan, arkadaşlar elime ayda bir 50 tl geçiyor zaten 100 liraya kulaklık almayacağım. Not geçtiğime göre evet. Kulaklık dışarıdan gelen sesleri engellesin ses versin ha bide wireless olsun yeter. (Min. 1.5-2 metre kablolu kulaklıkta önerebilirsiniz) Mikrafonu olursa fena olmaz hatta mikrafonu olsun. Üst limit 50 TL diye 50 TL olan kulaklıkları önermeyin 30 - 40 TL olan kulaklıklar belki 50 TL olan kulaklıktan daha iyi iş görür. Şimdiden teşekkürler.
NOT: kulak içi istemiyorum sürekli kulağımdan düşüyor o yüzden normal kulaklık önerirseniz daha iyi olur.
Kullanım: Film & Dizi izlemek azda olsa oyun oynuyorum ama, sistem iyi olmadığı için her neyse.

NOT 2: Wireless dediğim usb kablosuz kulaklık arkadaşlar. Bu örnek görselde gösterdim.
1590940859512.png

Son düzenleme:
Ekim ayında 23 TL gibi bir fiyata almıştım şuan tam 50 TL olmuş gayet memnunum sadece sesi sonuna kadar açınca kafanda takılı değilse dışarıya abartılacak derecede değil ama biraz ses veriyor ama taktığın zaman fazla dışarıya ses gitmiyor.
Bass'ı aynı fiyattaki çoğu kulaklıktan daha iyi ve batarya süresi 5-7 saat arası.

P47 sesi ve bassı iyi bir kulaklık.
Bilgisayarım masaüstü bluetooth yok takamam malesef.
Ekim ayında 23 TL gibi bir fiyata almıştım şuan tam 50 TL olmuş gayet memnunum sadece sesi sonuna kadar açınca kafanda takılı değilse dışarıya abartılacak derecede değil ama biraz ses veriyor ama taktığın zaman fazla dışarıya ses gitmiyor.
Masaüstü bilgisayarım var malesef bağlayamam ki.

Bu kulaklığı öneririm bunun üst modelini 50TL'ye almıştım zam gelmiş ona. Kablosuz değil ama olsun :)

Bu kulaklığı öneririm bunun üst modelini 50TL'ye almıştım zam gelmiş ona. Kablosuz değil ama olsun :)
%60 indirim varmış gayet güzel bir kulaklığa benziyor. Örnek resimde gösterdiğim gibi
1590941433914.png
bunun ile bağlanıyor mu? yoksa yine bluetooth mu?
Bluetooth yoksa pc de nasıl kullanmayı düşünüyorsun kablosuz kulaklığı
Bundan bahsediyorum konuda belirttim gözün var değil mi?
1590941812659.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı