30 bin TL bandında laptop önerisi

Bütçe
25000-30000
Ürün güzel lakin aynı fiyata daha iyisini ya da bu ürünü daha ucuza bulabiliyorsunuz. Arkadaşlar yukarıda atmış zaten.

Vallahi bilmiyorum FreeDOS olayı geriyor biraz kendi sitesinde 5K olan şeyi bedavaya yapmak ilerleyen vakitte sıkıntı cıkartır falan diye tırsıyorum internetten birkaç video izledim flasha Windows kurmak için farklı bir PC gerekiyormuş bizde hiç yok Wi-Fi kullanmak için farklı şeyler yükleniyormuş falan ben elime yüzüme bulastırırım diye düşünüyorum

Vallahi bilmiyorum FreeDOS olayı geriyor biraz kendi sitesinde 5K olan şeyi bedavaya yapmak ilerleyen vakitte sıkıntı cıkartır falan diye tırsıyorum internetten birkaç video izledim flasha Windows kurmak için farklı bir PC gerekiyormuş bizde hiç yok Wi-Fi kullanmak için farklı şeyler yükleniyormuş falan ben elime yüzüme bulastırırım diye düşünüyorum.

Hiçbir şey olmaz hocam. Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum bu rehbere göre hareket ederek her şeyi kolayca yapabilirsiniz. Bir adet 8 GB flash bellek ve buna ISO yüklemek için bilgisayar yeterlidir. Onlar da yoksa bilgisayarcı 100 150 lira gibi cüzi miktarlara bu işi yapar.

Hiçbir şey olmaz hocam. Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum bu rehbere göre hareket ederek her şeyi kolayca yapabilirsiniz. Bir adet 8 GB flash bellek ve buna ISO yüklemek için bilgisayar yeterlidir. Onlar da yoksa bilgisayarcı 100 150 lira gibi cüzi miktarlara bu işi yapar.

Eyvallah hocam FreeDOS Victus alacağım 30k bandında Monster'dan caydım.

Hocam Windows kurulumu zor değil zaten rehber var tonlarca. Aynı fiyata 4060 var HP Victus 7Z586EA 16-S0015NT AMD Ryzen 7 7840HS 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 16.1 Inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop - Gaming.Gen.TR ki sizi 5 sene hiç üzmez, sonrası sizin kullanımınıza bağlı. Yani sırf Windows yüklü diye 1K parayı hiç etmeye değmez.

Hocam bu çok iyi değil mi fiyatına göre? DDR5 anakart, RAM 4060 hem de 8 GB. Bu şu anda piyasadaki en F/P ürün olabilir mi?

Çünkü bu fiyatta ben hep 3060 DDR4 gördüm de.

Hocam bu çok iyi değil mi fiyatına göre? DDR5 anakart, RAM 4060 hem de 8 GB. Bu şu anda piyasadaki en F/P ürün olabilir mi?

Çünkü bu fiyatta ben hep 3060 DDR4 gördüm de.

Evet hocam bu fiyata alınabilecek en güçlü laptop. Ekran sallanmasına ve paneline çok laf ediliyor fakat sıradan bir oyuncu olarak hiç rahatsız olmadığımı söyleyebilirim.

Geri
Yukarı