30 bin TL bandında laptop önerisi

Bütçe
25000-30000

Monster Tulpar serisi yine diğerlerine göre iyi sayılabilecek seri. Servisi iyi değil, yeni cihaz diye ekran değişimi yapmış olması iyi olduğu anlamına gelmez. Bakım için gönderdiğinizde bana hak verirsiniz.

Teşhir ürününün klavyesine bastırıp orayı kırsam kim fark edecek ki? Sonraki gelen de bastırıp içine göçüyor diye almayabilir. Burada kullanan arkadaşlardan bilgi almak daha sağlıklı olur.

Vallaha aylardır bakıyorum zaten son 2 hafta cok yogunlaştım saatlerce araştırıyorum tam herkes Victus al diyor tamam diyorum Victus alacağım mükemmel cihaz inceleme videolarının altındaki yorumları bir okuyorum direk sogutuyolar cihazdan başka cihaza bakıyorum bu iyiymiş diyorum yorumlar gine aynı ya adam gibi harbi paraya kıyıp ASUS gibi kaliteli bir marka alacağım ama o kadar da bütçem yok bilemiyorum vallahi Victus'la bir kumara gireceğim hayırlısıyla.

Hocam ben en başından beri söylüyorum zaten Asus TUF A15 alın bütçe varsa diye. 4060 A15 için aradaki farka değecek kalite farkı var.
Bu bana onerdiğiniz 4060li modelde mux switch özelliği yokmuş galiba değilmi

Son düzenleme:
@Talha Bahar ASUS TUF A15 için mi diyorsun? Eğer onun içinse MUX var, cihazı kendim kullanıyorum.

Ben biraz bilgisayar cahiliyim ozellikle windows kurulu cihaz bakıyorum freedosu beceremem victus serilerinde kurulu olan varmı ve oyunlarda canımı sıkmayacak cihazlar değilmi
Herhangi bir bilgisayarciya goturseniz yeterli

Hp victus 16d1011nt modeli güzeldir

Ben biraz bilgisayar cahiliyim ozellikle Windows kurulu cihaz bakıyorum FreeDOS'u beceremem Victus serilerinde kurulu olan var mı ve oyunlarda canımı sıkmayacak cihazlar değil mi?

Hocam Windows key alıp Windows etkinleştirden kodu girin ve hazır

Bakıma gönderiyorum 6 ayda bir ben hiç sıkıntı yaşamadım ha ben yaşamadım diye herkes yaşamayacak diye bir şey yoktur.

Evet devir böyle yapacak bir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…