30 bin TL beyaz sistem önerisi

Bütçe
30000

qu1ckburak

Decapat
Bütçem en fazla 30k çok fazla RGB beğenmem az ışık daha iyi ve sade şeyleri çok beğeniyorum. Monitör ekipman vs. dahil değildir

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Sadece kasa beyaz dostum ve SSD RAM gibi ürünler bayağı kalitesiz gibi. 1 TB SSD olmalı ve hızı çok düşük.

30k TL'ye en performans verebilecek kasayı attım. ekran kartından kısıp dolayısıyla fpsden kısıp beyaz anakart almanız gerekecekdir attığım sistemde.
30k bütçeye 3060 ti almak birazcık kötü olur.

Belli ve belirgin olan parçaları beyaz toplamanı öneririm. Kasa, ekran kartı ve sıvı soğutmayı beyaz seçersin diğer bileşenler siyah olur. Zaten GPU anakartın büyük bir bölümünü görmeni engelleyecek. Beyaz olan çoğu anakart siyah beyaz karışımı ayrıca. VRM tarafları beyaz çoğu modelin.
GPU olarak hem fiyat hem kalite olarak Gigabyte Vision 3070Ti bakabilirsin. Kasa ve diğer bileşenler için @messinicocugu önerilerini yapar.

30100TL tutuyor.

3x
Tüm parçaları beyaz kullandım. Alternatif olarak ;
Anakarttan kısılabilir, PSU daha iyi gri alınabilir. Soğutmada önerim estetik durması açısından alabiliyorsanız bunu alın.
Genel olarak daha iyisi toplanabilir sanırım ama beyaz olarak bütün parçaları iyi sanırım bu sistemin.

Geri
Yukarı