30 bin TL bütçe ile grafiker için laptop önerisi

erennokcu

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar bütçem 30.000 TL, kullanacağım laptopta hem oyun oynayacagim hem de Illustrator ve Corel Draw kullanacağım. Grafik tasarim icin önereceğiniz bir laptop var midir? Ben bu ikisi arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar bütçem 30.000 TL, kullanacağım laptopta hem oyun oynayacagim hem de Illustrator ve Corel Draw kullanacağım. Grafik tasarim icin önereceğiniz bir laptop var midir? Ben bu ikisi arasında kaldım.

Masaüstü çok daha iyi olur ama 3050 ve 4050 parasını hak etmiyor.

Hocam gaming laptopların fan sesleri programları kullanırken de rahatsız edebiliyor bilginiz olsun. Ortalama 2.700 RPM hızında çalışıyorlar. Ben MSI CYBORG 15 A12VF modeli laptop aldım. Henüz 1.5 aylık. RTX 4060 8GB ekran kartım var. Şimdi satıyorum. Başka model bakıcam artık.

Son düzenleme:
Dell kalitesi şaşmaz. Ben bunun 11. Nesil i5 işlemcili 16 gb ramli versiyonunu kullanıyorum. Ben memnunum. Tavsiye ederim

Dell kalitesi şaşmaz. Ben bunun 11. Nesil i5 işlemcili 16 GB RAM'li versiyonunu kullanıyorum. Ben memnunum. Tavsiye ederim

Fan sesi de çok yok

Acer Nitro 16 4050 7535HS işlemcili laptopbunu öneririm ekran değerleri oldukça çok iyi ses için ise manuel ayar ile halledersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı