30 bin TL bütçeye ofis için laptop önerisi

emrre.exe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben ofis için laptop alacağım. Öyle çok kasmasın video falan izleyeceğim sunum slayt gibi şeyler hazırlayacağım. Şarjı uzun gitsin, işlemcisi iyi olsun ve ekranı iyi olsun kaliteli olsun beklentilerim bunlar. 30 bin TL bütçem var üzerine çıkamam illa 30 bin lira vereceğim diye bir şart da yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şarjı uzun gitsin ses, ekran gibi donanımları kaliteli olsun ve oyun derdim yok diyorsan en iyisi MacBook.

Temiz kullanılmış, çok yorulmamış bir ikinci el MacBook işini fazlasıyla görür. İstediğin tüm özellikleri karşılayan başka laptop yok. Olanlar var evet ama onlarda kazulet gibi.

Şarjı uzun gitsin ses, ekran gibi donanımları kaliteli olsun ve oyun derdim yok diyorsan en iyisi MacBook.
Sıfır arıyorum ikinci elle uğraşmak istemiyorum. Macbook muadili bir cihaz var mı acaba.

Birde işlemci olarak hangi işlemciye sahip laptopları araştırmalıyım yardımcı olur musunuz

ben thinkpad e15 ve l15 kullandım. e15'ten l15'e geçtim simkart takıldığı için. Şarj 6 saat aktif kullanım yaparak götürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı