30 bin TL civarına laptop önerisi

RAM ve depolama yukseltilebilir ama RTX 4050'yi RTX 4060 yapamazsin. Dolayisiyla gayet alinabilir bir laptop.

1x8 oldugu icin sonradan 1x8 bir RAM aldigin takdirde pek tabii kullanabilirsin. Ayrica 1 adet bos M.2 yuvasi da var, yani yukseltmeye de acik.

Butcen varsa direkt 16 GB RAM'li halini alabilirsin 1000 TL ekleyerek.

Linkini eklemiş olduğunuz bu Lenovo laptopu ben beğeniyorum ve bence alınabilir.
Geçen hafta oldukça öven ve kullanan biri vardı ama kullanıcısı olmayan biri de nedense epey kötülüyordu.
Alternatif:
Özellikle Victus 15 lerden kalma kötü durumlar nedeni ile çokça karşı çıkacak kişi olsa da bence Victus 16 lar gayet alınabilir seçenekler. Üstelik HP nin müşteri hizmetleri diğer tüm yabancı markalardan iyidir.
İkisi de 34K. biri AMD diğeri İntel.

Son düzenleme:
RAM ve depolama yukseltilebilir ama RTX 4050'yi RTX 4060 yapamazsin. Dolayisiyla gayet alinabilir bir laptop.

1x8 oldugu icin sonradan 1x8 bir RAM aldığın takdirde pek tabii kullanabilirsin. Ayrica 1 adet bos M.2 yuvasi da var, yani yukseltmeye de acik.

Bütçen varsa direkt 16 GB RAM'li halini alabilirsin 1000 TL ekleyerek.

Zaten 1x8 RAM almak 1K civarı tutacağı için bu model daha mantıklı, yaza kadar vaktim olduğu için bazı modellerin indirime girmesini mi beklemeliyim yoksa bu fiyatlar yükselmeden alıp geçmeli miyim sizce?

Zaten 1x8 RAM almak 1K civarı tutacağı için bu model daha mantıklı, yaza kadar vaktim olduğu için bazı modellerin indirime girmesini mi beklemeliyim yoksa bu fiyatlar yükselmeden alıp geçmeli miyim sizce?

Yükselmeden almak daha mantıklı malum önceki seçimden ben dersimi aldım ve kötü bile olsa bir PC'm oldu.

Yaza kadar ne olacagini bilemeyiz. Su an alacak butceniz varsa alin.

linkini eklemiş olduğunuz bu Lenovo laptopu ben beğeniyorum ve bence alınabilir.
Geçen hafta oldukça öven ve kullanan biri vardı ama biri nedense epey kötülüyordu.
Alternatif:
Özellikle Victus 15'lerden kalma kötü durumlar nedeni ile çokça karşı çıkacak kişi olsa da bence Victus 16'lar gayet alınabilir seçenekler. Üstelik HP'nin müşteri hizmetleri diğer tüm yabancı markalardan iyidir.
İkisi de 34K. Biri AMD diğeri Intel.

Peki sizin attığınız HP modelleri almak mı daha mantıklı yoksa Berkay beyin attığı Lenovo olanı mı?

Geri
Yukarı