30 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30.000

SShockWave

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 30.000 lira bütçem var. Hem performans hem de servis açısından laptop önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Tuf Gamıng A15 Fa507nu-lp052 Amd Ryzen 7-7735hs 8gb Ddr5 512gb Ssd 6gb Rtx4050 15.6" 144hz Dos Fiyatı, Yorumları - Trendyol 8 GB RAM olduğuna takılma aynı RAM'dan bir tane daha takarsan 10 numara olur bu fiyat bandı için bunu buldum elbette daa iyileri vardır YouTuber ve yayıncıların önerilerine ve kendi üzerinden yaptıkları indirimleri ürünlere bakabilirsin.

Bu arada diğer marakalra göre ASUS'un serivisi ve müşterileri ile ilgelişi bayağı iyi yıllardır kullanıyorum aldığın bir ürünün kusurlu çıkmasıda pek mümkün olmuyor.

Bu 4050'li laptoplar LoL, Valorant ve CS'de kaç FPS alır?

CS 2 çıktı FPS sorunları çok ama akıcı şekilde oynarsın Valorant'ta 240 üstü alısın LoL'de min 300 üstü ama unutmadan söyleyeyim FPS kısıtlaması koy çoğu ekran en fazla 144 destekliyor ne alırsan al laptopların ısınma sorunu var FPS kısıtlaman bir nepze önune geçer.

CS 2 çıktı FPS sorunları çok ama akıcı şekilde oynarsın Valorant'ta 240 üstü alısın LoL'demin 300 üstü ama unutmadan söyleyeyim FPS kısıtlaması koy çoğu ekran en fazla 144 destekliyor ne alırsan al laptopların ısınma sorunu var FPS kısıtlaman bir nepze önune geçer.

Hocam bende 240Hz ekran var laptop alıp CS ve LoL'de 240 FPS almak istiyorum. Ekranı da boşa almış olmak istemiyorum.

Geri
Yukarı