30 bin TL her şey dahil PC toplama

Bu veya bunun gibi bir kasa alabilirsiniz
Bilmediğiniz konuya yorum yapmayın. 24 bin liraya R5 5500 & RTX 3060 kasa mı alınır? Biz 13400F + RTX 4060Ti kasa atıyoruz. Gelmişsiniz R5 5500 ve 3060 alın diyorsunuz. Kafanıza göre saçma sapan ürünler atıp kullanıcıyı yanlış yönlendirmeyin.

R5 5500 & 3060'lı kasanın hakkı şu an taş çatlasa 16 bin lira. Ki daha birkaç gün önce 15 bin liraydı hazır sistemi.

Bilmediğiniz konuya yorum yapmayın. 24 bin liraya R5 5500 & RTX 3060 kasa mı alınır? Biz 13400F + RTX 4060Ti kasa atıyoruz. Gelmişsiniz R5 5500 ve 3060 alın diyorsunuz. Kafanıza göre saçma sapan ürünler atıp kullanıcıyı yanlış yönlendirmeyin.

R5 5500 & 3060'lı kasanın hakkı şu an taş çatlasa 16 bin lira. Ki daha birkaç gün önce 15 bin liraydı hazır sistemi.
Hocam ben örnek olarak rasgele bir sistem attım. Ayrıca 3060lı hazır sistem 15K demişsiniz fakat öyle düşünürsek
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sizde kullanıcıyı yanlış yönlendiriyorsunuz. Eğer yanlışım varsa kusura bakmayın amacım kimseye kötü mal aldırmak değil.

Siz de kullanıcıyı yanlış yönlendiriyorsunuz.
Nasıl yanlış yönlendiriyoruz kardeşim? Videosunu attığın 4060 sistem stokta var da biz mi önermiyoruz sence? Yok işte. Şu an alınabilecek en mantıklı sistemleri paylaştık. Sizin attığınız 3060 sistem de hem stokta yok hem de fahiş fiyatta. Yanlış yönlendiren sizsiniz bu durumda, biz değiliz. Bütçesi dahilince ''en iyi'' önerileri vermeye çalışıyoruz. Ki verdik de. 13400F + 4060Ti alabiliyor, neden 5500 + 3060 alsın? Değil mi?

Nasıl yanlış yönlendiriyoruz kardeşim? Videosunu attığın 4060 sistem stokta var da biz mi önermiyoruz sence? Yok işte. Şu an alınabilecek en mantıklı sistemleri paylaştık. Sizin attığınız 3060 sistem de hem stokta yok hem de fahiş fiyatta. Yanlış yönlendiren sizsiniz bu durumda, biz değiliz. Bütçesi dahilince "en iyi" önerileri vermeye çalışıyoruz. Ki verdik de. 13400F + 4060 Ti alabiliyor, neden 5500 + 3060 alsın? Değil mi?

Hocam alın size baba bir sistem

Düzeltme: RTX4060 Ti değilmiş 😢

Hocam alın size baba bir sistem

Düzeltme: RTX4060 Ti değilmiş 😢
Kasa kötü. PSU rezalet. R5 3600 eski ve önerdiklerimize göre aşırı güçsüz, biz 13400F öneriyoruz hala R5 3600 öneriyorsunuz... Kesinlikle alınmayacak bir sistem. ''Baba'' bir sistem falan değil, sistem tek kelimeyle R-E-Z-A-L-E-T. Lütfen sistem önermeyin, bilmiyorsunuz işte, zorlamayın.

Böyle bir sistem alıp Aerocool VX gibi garbage tier bir PSU'ya güvenilmez.

Kasa kötü. PSU rezalet. R5 3600 eski ve önerdiklerimize göre aşırı güçsüz, biz 13400F öneriyoruz hala R5 3600 öneriyorsunuz... Kesinlikle alınmayacak bir sistem. ''Baba'' bir sistem falan değil, sistem tek kelimeyle R-E-Z-A-L-E-T. Lütfen sistem önermeyin, bilmiyorsunuz işte, zorlamayın.

Böyle bir sistem alıp Aerocool VX gibi garbage tier bir PSU'ya güvenilmez.
Hocam bir sakin. Ne bu şiddet yahu. Arkadaş için düzgün bir sistem arıyoruz işte.

Her konu hakkında bilgi sahibi olmak zorunda değiliz. Bir kaç gün önce ben de bir konu açtım ama hala elim gitmiyor satın almaya. Fiyatlar böyleyken işin ehline bırakmak mantıklı.

Arkadaş için düzgün bir sistem arıyoruz işte.
Attığınız sistemler rezalet. İlk mesajınızda belirttim, hâlâ rezalet sistemler atmaya devam ediyorsunuz. Sinirlenmem oldukça doğal bu durumda. Düzgün sistem attık zaten ilk sayfada. Şu an alabileceği en mantıklı tercihler onlar.

Gelmişsiniz Aerocool VX PSU'lu, R5 3600'lü sistem atıyorsunuz. R5 3600, R5 5500'e yakın bir işlemciyken siz 13400F'in karşısına öneriyorsunuz bunu. İnsanlar binlerce lira para döküyor. Bilginiz olmayan konularda tavsiye veriyorsunuz. Yazık değil mi birisi gelse önerdiğiniz çöp sistemi alsa?

Bu saçma sapan sistemleri önererek yaptığınız tek şey mesaj kalabalığı.

Attığınız sistemler rezalet. İlk mesajınızda belirttim, hâlâ rezalet sistemler atmaya devam ediyorsunuz. Sinirlenmem oldukça doğal bu durumda. Düzgün sistem attık zaten ilk sayfada. Şu an alabileceği en mantıklı tercihler onlar.

Gelmişsiniz Aerocool VX PSU'lu, R5 3600'lü sistem atıyorsunuz. R5 3600, R5 5500'e yakın bir işlemciyken siz 13400F'in karşısına öneriyorsunuz bunu. İnsanlar binlerce lira para döküyor. Bilginiz olmayan konularda tavsiye veriyorsunuz. Yazık değil mi birisi gelse önerdiğiniz çöp sistemi alsa?

Bu saçma sapan sistemleri önererek yaptığınız tek şey mesaj kalabalığı.
Hocam şurada yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tutturmuşsunuz biz ayarladık diye sürekli laf sokuyorsunuz. Tamam siz işin duayenisiniz ama bir sakin olun. Az önceki mesajımda belirttiğim gibi kimseye kötü mal aldırma gibi bir derdim yok. Ayrıca şu sistem varken aldırsaydınız ya bana kızıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi geceler diliyorum.YTD.

Geri
Yukarı