30 bin TL laptop önerisi

Bütçe
30k

vallanediyem

Femtopat
Daha fazla  
Bütçe 30k civarı sıkıntı şu Monster Tulpar T7 serisinden mi? Yoksa Excalibur G911 mi almalıyım? Karar veremedim fiyat ve kalite olarak birbirine benziyor gibiler ama daha önce okuduğuma göre Monster'ın müşteri hizmetleri Casper'dan çok daha iyi ve hatta ömür boyu bakım garantisi veriyorlar. Ama Casper bu işi daha uzun zamandır yapıyor. Sizce hangisi daha güvenilir?

Bütçe 30k civarı sıkıntı şu Monster Tulpar T7 serisinden mi? Yoksa Excalibur G911 mi almalıyım? Karar veremedim fiyat ve kalite olarak birbirine benziyor gibiler ama daha önce okuduğuma göre Monster'ın müşteri hizmetleri Casper'dan çok daha iyi ve hatta ömür boyu bakım garantisi veriyorlar. Ama Casper bu işi daha uzun zamandır yapıyor. Sizce hangisi daha güvenilir?
Asla casper almayın. Monster Tulpar T7 serisi iyidir. Ama stoklara bir gün dönerse, laptopların zirvesi olan HP Omen 17'yi tavsiye ederim.

Monster'ın müşteri hizmetleri o kadar iyi ki bi süre sonra onlarla arkadaş oluyorsunuz :D. Monster çok sorun çıkartan bir bilgisayar. Eskiden Monster'ı çok severdim ama şuanda o vereceğiniz paraya gram değmez.

Monster'ın müşteri hizmetleri o kadar iyi ki bi süre sonra onlarla arkadaş oluyorsunuz :D. Monster çok sorun çıkartan bir bilgisayar. Eskiden Monster'ı çok severdim ama şuanda o vereceğiniz paraya gram değmez.
Hayır. Kim uydurmuşa iyi uydurmuş. Clevo kasalılar için geçerli bu bilgi. TongFang ve MSI kasalılar gayet iyi.

Monster yada Excalibur yerine daha kaliteli bir marka bakabilirsin.

https://www.hepsiburada.com/msi-kat...3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000013ILTAŞahsen 31680₺ verebilecek bütçemiz varsa bekleyip bütçeye ekleyip bunu alırdım 🙂.
Excalibur alınmaz. Bütçe yeterse bunu öneririm:

Hayır. Kim uydurmuşa iyi uydurmuş. Clevo kasalılar için geçerli bu bilgi. Tongfang ve MSI kasalılar gayet iyi.

Bir arkadaşım Abra A7 serisinden almıştı tam olarak hangi model bilmiyorum 1650 ekran kartı falan vardı ilk sene gayet güzel kullanıyordu sonra bir ara beraber onunla oyun oynarken işlemci ısınma uyarısı verip sistemi kapatmıştı ve sonrasında servisten gelince bu sefer kasası çizikti 1-2 ay sonra ısınma sorunları devam etti cüzi bir miktara satmıştı laptopu şu an masaüstü kullanıyor.

Geri
Yukarı