30 bin TL sistem önerisi

Bütçe
30000
30300TL gibi bir şey tutuyor bunlar.

Amd olarak rx6900xt olabilir.

Amaç sadece oyun ise bu daha mantıklı.
@messinicocugu yine nefis bir sistem toplamış saygılar. :)

Arkadaşlar 30k civarı sistem toplayacağım ama yüksek fiyatlarda hiç bilgisayar toplamadım, ekran kartı RTX 3070 Ti gibi olursa iyi olur.

Ayrıca aklımda şu şekilde bir bilgisayar var sizce nasıl olur?
-RTX 3070 Ti 8 GB MSI.
-AMD Ryzen 5 5600.
-Gigabyte A520M-H
-Kingston 1TB M.2 SSD.
-XPG 2x16 RAM.
-Thermaltake commander G33 750W kasa.
Teşekkürler.
Ne için kullanacaksın?

asus b450f gamıng
r5 5600
32 gb ram
2 tb m2 ssd
elimde böyle bir sistem var hazırda 20000 tl param var buna nasıl bir psu ve ekran kartı takabilirim ,ekran kartının güçlü olmasını istiyorum.

Kardeşim geçen gün bende 30.000’e sistem toplattırdım. Sonuç ne söylüyüm mü? Ne parçalar kasaya sığdı, ne önerdikleri powerin gücü yetti. Tüm parçaları olduğu gibi hepsini iade ettim. İnşallah alırlar. Eğer iade almazlarsa biliyor gibi davranıp hiçbir şey bilmeyenler sağolsun tam 38.000’lik hiçbir işe yaramayan bir sistemim olmuş olacak. Tercih senin.

Bilmişlik taslayıp rastgele önlerine gelen parçaları öneriyorlar. Gerçekten bilen birisi varsa amenna ona sözüm yok. Ben yandım bence sende yanma.

Ne için kullanacaksın?
Genellikle oyun için.

Teşekkürler.

Kardeşim geçen gün bende 30.000’e sistem toplattırdım. Sonuç ne söylüyüm mü? Ne parçalar kasaya sığdı, ne önerdikleri powerin gücü yetti. Tüm parçaları olduğu gibi hepsini iade ettim. İnşallah alırlar. Eğer iade almazlarsa biliyor gibi davranıp hiçbir şey bilmeyenler sağolsun tam 38.000’lik hiçbir işe yaramayan bir sistemim olmuş olacak. Tercih senin.

Bilmişlik taslayıp rastgele önlerine gelen parçaları öneriyorlar. Gerçekten bilen birisi varsa amenna ona sözüm yok. Ben yandım bence sende yanma.
Parçaları bilgisayarcı bir arkadaşa sorup alırım, teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı