30 Bin TL Telefon Önerisi

S22 Ultranın kameraları daha iyi değil mi?
Her sene değiştiren biri değilseniz en günceli almak daha mantıklı. Kalemi gerçekten kullanmayacaksanız mantıksız bir alışveriş olur. Piksel yoğunluğu olarak farkı anlayacağınızı sanmıyorum.

S23 alın hocam.
Hocam sizce de pro olmayan iPhone medellerinden daha iyi bir seçim olmaz mı?

Ben S23 plus tercih ederdim. Kamera olayına o kadar takılmayın hocam reklamlar incelemeler falan biraz boş. Yan yana koyup 10x zoom yapıp fark gösteriyorlar. Hangi instagram postuna 10x zoom yapıp yaprakların pikselleşip pikselleşmediğine bakıyoruz ki. Video deseniz zaten İPhone almadığınız sürece videolarda da çok bir fark olmuyor. S22 ultra S23 plustan bir Android sürümü daha geride kalacak. Onu da düşünün.

S22 serisinde kullanılan Snapdragon 8 gen 1 yeterli bir işlemci değil verimsiz bir işlemciydi.
S23 serisinde kullanılan Snapdragon 8 gen 2 işlemcide verimliliği arttırdılar ve çok iyi bir işlemci.
Ya S23, S23 Plus'ya da iPhone 13, 12, 14 modellerine bakın.

Peki S23 kamera olarak S22U kadar iyi mi? Yada pil performansı olarak?
Ben S23 plus tercih ederdim. Kamera olayına o kadar takılmayın hocam reklamlar incelemeler falan biraz boş. Yan yana koyup 10x zoom yapıp fark gösteriyorlar. Hangi instagram postuna 10x zoom yapıp yaprakların pikselleşip pikselleşmediğine bakıyoruz ki. Video deseniz zaten İPhone almadığınız sürece videolarda da çok bir fark olmuyor. S22 ultra S23 plustan bir Android sürümü daha geride kalacak. Onu da düşünün.

Pil olarak S22U öndedir tabi ama fiyat farkı var doğal olarak. Zaten ultra boyut ve batarya olarak büyük. Kamerada fazladan olan zoom lensi daha iyi olabilir ama genelde muhtemelen yeni nesil olan S23 daha iyidir. Karar size kalmış. Tabi hepsinin yanında fiyat da var. S23 daha ucuz. Yeni olduğu için bir güncelleme fazladan alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı