30 bin TL telefon tavsiyesi

polakavic

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, halihazırda kullanmış olduğum Galaxy M12 cihazımın ekranın kırık olması ve performans olarak artık tam verim verememesinden dolayı yeni telefon arayışına girdim. Alacağım telefondan beklentilerim ise kamera performansı ile uzunca süre takılma yapmadan güncel kalabilmesi. Telefonda oyun oynamayı seven birisi olmadı bu zamana kadar maksimum oynayacağım oyunlar CoC ve NSS gibi oyunlar olur. Instagram'a göz falan atarım arada bazen. Benim aklımda olan telefonlar S22 ve S23 şeklinde. Sizlerin de fikrini almak isterim. Ayrıca satın alırken 3 taksit şeklinde almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Merhaba, halihazırda kullanmış olduğum Galaxy M12 cihazımın ekranın kırık olması ve performans olarak artık tam verim verememesinden dolayı yeni telefon arayışına girdim. Alacağım telefondan beklentilerim ise kamera performansı ile uzunca süre takılma yapmadan güncel kalabilmesi. Telefonda oyun oynamayı seven birisi olmadı bu zamana kadar maksimum oynayacağım oyunlar CoC ve NSS gibi oyunlar olur. Instagram'a göz falan atarım arada bazen. Benim aklımda olan telefonlar S22 ve S23 şeklinde. Sizlerin de fikrini almak isterim. Ayrıca satın alırken 3 taksit şeklinde almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
Samsung S23. Cihazlara zaten 3 taksit yapıyorlar isteğe göre.

OnePlus 9 Pro alabilirsin. Halihazırda bu telefonu kullanıyorum ve telefon neredeyse hiç donmuyor. NFC gibi birçok teknolojiyide içinde barındırıyor. Bence bir bakın derim.

Merhaba, halihazırda kullanmış olduğum Galaxy M12 cihazımın ekranın kırık olması ve performans olarak artık tam verim verememesinden dolayı yeni telefon arayışına girdim. Alacağım telefondan beklentilerim ise kamera performansı ile uzunca süre takılma yapmadan güncel kalabilmesi. Telefonda oyun oynamayı seven birisi olmadı bu zamana kadar maksimum oynayacağım oyunlar coc ve nss gibi oyunlar olur. Instagram'a göz falan atarım arada bazen. Benim aklımda olan telefonlar S22 ve S23 şeklinde. Sizlerin de fikrini almak isterim. Ayrıca satın alırken 3 taksit şeklinde almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

S23 doğru seçim olur bence.

S23 tasarım olarak da çok hoşuma gitti. Bugün sanırım S23 FE modeli çıkmış. Onun ile arasındaki farklar nelerdir?

S23 tasarım olarak da çok hoşuma gitti. Bugün sanırım S23 FE modeli çıkmış. Onun ile arasındaki farklar nelerdir?
Direkt olarak yonga seti farkları var. S23'un işlemcisi çok daha güçlü ve verimli.
Bunun dışında selfie kamera & telefoto sensörleri de farklı.
S23 işlemciden dolayı çok daha başarılı batarya sunuyor.

Direkt olarak yonga seti farkları var. S23'un işlemcisi çok daha güçlü ve verimli.
Bunun dışında selfie kamera & telefoto sensörleri de farklı.
S23 işlemciden dolayı çok daha başarılı batarya sunuyor.
Anladım. S23 256 GB olan sürümünü sipariş ettim. Kargolanıp gelmesini bekliyorum şuanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı