30 Bin TL'ye Bayan için Araç Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğrudur PSA Grubu aynı motor kullanıyor.

VW Doğru düzgün bir marka mı ? O Markanın arabalarını o fiyata alanlara şaşıyorum.

Gel bakalım Hyundai'nin spor motorunu VTEC ile karşılaştıralım :)

Can'ın senden çok bildiği kesin :)

Honda'yı araba mı yaptık :D :D Kayseri'de Civic Sİ 2.0 Motor vtec arabamız bağlandı sen herhalde 2.0 VTEC Sürmedin :) 4 Yıl sonra görüşürüz İstanbul'a geleceğim TYPE-R ile istediğin araba ile karşıma çıkarsın.

Vw'ye para verenleri ben de hayretler içinde izliyorum.
Vtec işe yaramaz bir teknolojidir, bmw'den alınmadır. Yani vtec 5000 devir dakikada devreye girmeden (modeline göre) 120-125hp veremiyor. Tek esprisi yüksek devirlerde, aşırı hava ve yakıt karışımı yapıyor. Bu gücü daha alt devirlerde sunabilmesi lazım.

Can çok bilse benzinli araba diye tutturmazdı, karşısında ki kişi çok daha iyi biliyor ve deneyimli. Mahalle ağzı ile anca senin gibi çocukları kandırır Can abin. :D
Bana kasa kodları ile gel, Sİ ama hangi Sİ?
4 yıl sonra typer ile gelecekmiş. :D :D Bende 25 yıl sonra bentley ile oraya geleceğim. :D

Mirkan Bey, Honda'yı Accord ve Civic'den ibaret sanıyor. Verelim bir K20, Typer fn2 o zaman görüşelim. Siz 2014 i30'la gelin ben 1997 K20 ile geleyim.

Hız olarak kıyasladım mı ben araçları?
O zaman genesis coupe 3.8'i hondanın hiç bir aracı geçemez. Saçma sapan atağa kalkmışsın.
Aynı segmentin araçlarını kıyaslarım ben.
Senin 97 k20'ye verdiğin para ile 3 tane peugeot 306 gti alırım her yolda 5 boy fark ile geçerim.
Benimle konuşurken mahalle ergenine bağlamayın.
Yazdıklarımı okuyun araştırın sonra cevap verin.
Söylediklerimden birinden alıntı yapın ve ispatı ile şu yanlış deyin, yemin ediyorum telefonuna 100tl bakiye göndereceğim.
Araçlar kıyaslanırken segmentine göre kıyaslanır. Siz daha bunu bilmiyorsunuz.

Bir de şu var, ''şu araba ile geleyim'' ''bu araba ile geleyim'' diyorsunuz ama şahinle bile gelemezsiniz yaşınız tutmaz. :D
Ama ben makul seviyelerde ki istediğiniz arabayı karşınıza koyarım. :D

Hız olarak kıyasladım mı ben araçları?
O zaman genesis coupe 3.8'i hondanın hiç bir aracı geçemez. Saçma sapan atağa kalkmışsın.
Aynı segmentin araçlarını kıyaslarım ben.
Senin 97 k20'ye verdiğin para ile 3 tane peugeot 306 gti alırım her yolda 5 boy fark ile geçerim.
Benimle konuşurken mahalle ergenine bağlamayın.
Yazdıklarımı okuyun araştırın sonra cevap verin.
Söylediklerimden birinden alıntı yapın ve ispatı ile şu yanlış deyin, yemin ediyorum telefonuna 100tl bakiye göndereceğim.
Araçlar kıyaslanırken segmentine göre kıyaslanır. Siz daha bunu bilmiyorsunuz.
Ben atağa kalkışmadım atağa kalkışmak gibi bir niyetim de yok, sonuçta burası bir forum. Bilgi öğrenmek öğretmek amacı taşıyor. Burda atağa kalkan sizsiniz. Full Setup k20 yi Full Setup 306 gti ile kıyaslamayı şaka olarak düşünürüm ki Full Setup k20A2 Full Setup Corvette Z11 ve Supra'ya nal toplatan arabadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittin modifiye yi işin içine kattın. Bu konuya yazmıyorum artık. Golf mk1 ve mk2'lerden 1300hp çıkıyor bunu da bilin.
ZR1 değil bugatti veyron ile yürüyebilecek modifiyeli hondalar bile var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı