30 bin TL'ye kadar bilgisayar önerisi

Hocam RX 7700, RTX 4070 ile kafa kafaya yarışan bir kart. İkisinin teknlojisi farklı. AMD alınmaz demek doğru olmaz bence. AMD de FSR, RTX de DLSS var.
İkisi de güçlü bir teknoloji. Tercih meselesi bence bu.

Hocam ben de o yönden düşünüyorum aradaki fiyat farkı çok fazla.
F/P sistem gibi bir şey oluyor 7700XT sistemler.

Hocam RX 7700, RTX 4070 ile kafa kafaya yarışan bir kart. İkisinin teknlojisi farklı. AMD alınmaz demek doğru olmaz bence. AMD de FSR, RTX de DLSS var.
İkisi de güçlü bir teknoloji. Tercih meselesi bence bu.

Evet tercih meselesi ancak driver sorunu WattMan hatası cartcurt can sıkıcı şeyler olabiliyor nadir de olsa.

Hocam 4060 Ti yerine 7700XT daha mantıklı geliyor hem daha ucuz hem fazla FPS farkı var.

Hocam o kadar düşmenize gerek yok 25k sistem benim için en uygunu ama 30'a zorlarım.

Bir de AM4 sistem ile AM5 arasındaki fark ne ki hocam?
Am4 daha güncel soket, yükseltme yapmak istediğinizde bu sokete daha yeni bir çok işlemciler çıkacak. Yani anakart değişmenize gerek kalmayacak uzunca bir süre.
Ve DDR5 bellekli anakart ve ram olacak. Daha güncel ve performanslı bunlar.
@Swerp Hocam Rx 6600'lü tam F/P sistem atmış. Eğer bütçe sonuna kadar harcanılmayacaksa oda alınabilir bilginiz olsun. Neredeyse tüm oyunları akıcı bir şekilde oynarsınız o sistemlede.

AM4 daha güncel soket, yükseltme yapmak istediğinizde bu sokete daha yeni birçok işlemciler çıkacak. Yani anakart değişmenize gerek kalmayacak uzunca bir süre.
Ve DDR5 bellekli anakart ve RAM olacak. Daha güncel ve performanslı bunlar.
@Swerp hocam RX 6600'lü tam F/P sistem atmış. Eğer bütçe sonuna kadar harcanılmayacaksa oda alınabilir bilginiz olsun. Neredeyse tüm oyunları akıcı bir şekilde oynarsınız o sistemlede.

Hocam ileriye dönük bir sistem istiyorum 7000 serisinden.

sizide biraz yordum kusura bakmayın.

Hocam ben de o yönden düşünüyorum aradaki fiyat farkı çok fazla.
F/P sistem gibi bir şey oluyor 7700XT sistemler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amd kart satın almadan önce şu videoyu izleyin hocam yine de.

Evet tercih meselesi ancak driver sorunu WattMan hatası cartcurt can sıkıcı şeyler olabiliyor nadir de olsa.
Eskisi kadar yoktue hocam, 7000 serilerinde azaldı gerçekten. Tam bitti mi? Hayır maaelsef. Bir video paylaştım, PC hocası anlatıyor. Çok güzel tarif ediyor. İzlemenizi öneririm sizinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
AMD kart satın almadan önce şu videoyu izleyin hocam yine de.

İzledim hocam 2 3 sene AMD kullandım zaten ama sorunla hiç karşılaşmadım 7000 serisinde daha da azalacaktır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı