30 bin TL'ye kadar bilgisayar önerisi

Bir arkadaş bu soğutucu ile 7800x3D soğutan var demişti alabilirim bütçe çıkar.

Alabilirsiniz bütçe çıkarsa iyi bir soğutucu.

Daha güncel bir soket ve DDR5 bir sistem varken neden eskisini tercih ediyorusnuz ki?
Yeni soketi almanız ileriye dönük açısından daha mantıklı. Yükseltme yaptığınızda seçenekleriniz biraz daha az olacak AM5'e göre.

Am4 soket işlemci alırsanız anakartınızda Am4 oluyor. Am5 soketli yeni nesil işlemcileri takamazsınız Am4 anakarta. Anakartınızında değişmesi gerekecek.

Daha güncel bir soket ve DDR5 bir sistem varken neden eskisini tercih ediyorusnuz ki?
Yeni soketi almanız ileriye dönük açısından daha mantıklı. Yükseltme yaptığınızda seçenekleriniz biraz daha az olacak AM5'e göre.

Am4 soket işlemci alırsanız anakartınızda Am4 oluyor. Am5 soketli yeni nesil işlemcileri takamazsınız Am4 anakarta. Anakartınızında değişmesi gerekecek.
O zaman hangi sistemi önerirsiniz hocam ?

O zaman hangi sistemi önerirsiniz hocam ?
Amd ekran kartlı sistem isterseniz yukarıda Sinerji'den bir sistem paylaştım.
Fiyatı gerçekten çok iyi. Onu kaçırmayın derim. Ssd bir tık düşük sadece onun dışında diğer parçaları çok kaliteli.
Ha derseniz ki 30.000₺ veremem ben bilgisayar için, ozaman yukarıda Tebilon'da ki Rx 6600'lü sistemi alın geçin direk. Am4 soket ama fiyatıda uygundur. Son kararı siz verin artık.

Amd ekran kartlı sistem isterseniz yukarıda Sinerji'den bir sistem paylaştım.
Fiyatı gerçekten çok iyi. Onu kaçırmayın derim. Ssd bir tık düşük sadece onun dışında diğer parçaları çok kaliteli.
Ha derseniz ki 30.000₺ veremem ben bilgisayar için, ozaman yukarıda Tebilon'da ki Rx 6600'lü sistemi alın geçin direk. Am4 soket ama fiyatıda uygundur. Son kararı siz verin artık.
Hocam eğer siz öneriyorsanız RTX alırım güveniyorum size.

AMD ekran kartlı sistem isterseniz yukarıda Sinerji'den bir sistem paylaştım.
Fiyatı gerçekten çok iyi. Onu kaçırmayın derim. SSD bir tık düşük sadece onun dışında diğer parçaları çok kaliteli.
Ha derseniz ki 30.000₺ veremem ben bilgisayar için, o zaman yukarıda Tebilon'daki RX 6600'lü sistemi alın geçin direk. AM4 soket ama fiyatı da uygundur. Son kararı siz verin artık.

Katılıyorum hocam size. DDR 5 RTX 4060 Ti kartlı sistemi 26kya almak en doğrusu olur.

Hocam eğer siz öneriyorsanız RTX alırım güveniyorum size.
Hocam güven meselesi ayrı bir şey. Siz satın alacaksınız, bizde burda öneri yapıyoruz sadece. Son karar sizde bitecek yine. İçinize hangisi sinerse onu alın.
İki kartın da ayrı bir teknolojileri var. Atıyorum motor seven adama araba sevdiremezsin mesela. Buda onun gibi. YouTube'dan araştırın Rtx ve Rx kartların karşılaştırmalarına. Hangisini severseniz ona yönelin.

Amd ekran kartı isterseniz şunu alın:

Nvidia isterseniz de:
Ssd'yi 1 Tb lık Kingston modeli ile değişin ve Kasayı Vento kasa ile değişin 29.000₺ olacak.

Tercih sizin artık hocam.

Hocam güven meselesi ayrı bir şey. Siz satın alacaksınız, bizde burda öneri yapıyoruz sadece. Son karar sizde bitecek yine. İçinize hangisi sinerse onu alın.
İki kartın da ayrı bir teknolojileri var. Atıyorum motor seven adama araba sevdiremezsin mesela. Buda onun gibi. YouTube'dan araştırın Rtx ve Rx kartların karşılaştırmalarına. Hangisini severseniz ona yönelin.

Amd ekran kartı isterseniz şunu alın:

Nvidia isterseniz de:
Ssd'yi 1 Tb lık Kingston modeli ile değişin ve Kasayı Vento kasa ile değişin 29.000₺ olacak.

Tercih sizin artık hocam.
Hocam 22 bine aynı sitede Ryzen 5600 4060ti sistem var. Sizce 4600 lira farkla AM5 sisteme geçmek ya da AM4 sistemde kalmak arasındaki çıkış noktası ne olmalı? AM4 sistem alsam aradaki fiyat farkına da güzel bir 1080p monitör alsam asgari kaç sene götürür AM4 sistem?

Geri
Yukarı