30 bin TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Ustam sizce Nitro 16 almak mı yoksa üstüne bu farkı ekleyip Lenovo veya HP Victus almak mı? O farkı vermeme değer mi?

4060 ile 4050 arasında %30 civarı kas gücü farkı ve 2 GB VRAM farkı bulunuyor. Victus ile LOQ benzer cihazlar ama LOQ panel ve soğutma olarak önde. Arada ki 3K farka kesinlikle değer.

Genel olarak Monster'a karşı görüşünüz nedir peki?

Şahsen almışken iyisini almak ve pişman olmamak istiyorum.

Markaya karşı bir görüş söylemek pek doğru değil çünkü hem güzel, hem berbat modelleri var. Modele göre yorum yapmak daha doğru fakat dediğim gibi modelinde incelemesi vb. yok.

Monster tulpar serisini tam bilmiyorum fakat abra serisinden dolayı monstera hiç sıcak bakmıyorum.Kalitesiz cihaz olduktan sonra ssd ve rami 5 kat olsa da önemsiz.
evet bir arkadaşım da öyle söyledi. abra'nın kötü olduğunu fakat tulpar'ı tercih edebileceğimi söylemişti. ama inceleme videosunu izlerken yorumlara baktığımda bir sürü kötü yorum gördüm ve buraya yazmak istedim

Kullandığım cihazdır kendileri sonuna kadar parasını hak eden ve muadillerine göre kalitesi açık ara yüksek bir cihazdır.
üstüne ekleme yapabilirsem aynı cihazın 4060'lı olanını tercih edeceğim. ama eğer çıkamazsam tercihim acer nitro 16'dan olacak. hâlâ araştırma içerisindeyim ve o kadar model var ki bir türlü karar veremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı