30 bin TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Cihazda %100 anti ghosting var diye biliyorum yani öyle bir sorunla karşılaşman çok zor.
bu iki ürüne kesinlikle sıcak bakmıyoruz değil mi?

Tulpar'ı bilmiyorum tam emin değilim ama Monster'ı direkt pek önermem. Excalibur'u ise şahsen bana bedava verseler yanından geçer giderim öyle zorluklar yaşattı bana 3 aylık serüvenimde. Asla alma yani.Yani LOQ varken bu ikisi seçenek bile değil.

Ne gibi sorunlar yaşadınız acaba.

Hayvan gibi ısınıyor oyunlarda sürekli sorunlar yaşatıyor iki de bir FPS dropları yaşayıp duruyordum işlemci 100 derecede oluyordu servis hizmetlerini de pek beğenmedim yani aldığıma bin pişman oldum oyun oynatmıyordu asla ki laptopu alma amacım oyun oynamaktı.

Arkadaşlar Acer Nitro 16 ile Nitro 5 arasındaki farkları bilmiyorsunuz sanırım 8 GB RAM çok dert edilecek şey değil onların yanında Nitro 16 varken bu fiyat bandında başka bir şey düşünülmemeli. 8 GB RAM'i daha sonra takviye de yapar.

Biliyorum arada ki farkları. İşlemciler arasında ki büyük farktan dolayı ve fiyatının da çok daha ucuz olduğundan dolayı attım. Bir de Nitro 16'ya +8 GB RAM daha gerekli yani masraf iyice artıyor.
Konu sahibi için panel, soğutma, pil ömrü gibi konular daha önemliyse Nitro 16 açık ara önde tabii.

45 watt GPU.
Tek fan.
Kötü soğutma.

Kötü bir cihaz.

Biliyorum arada ki farkları. İşlemciler arasında ki büyük farktan dolayı ve fiyatının da çok daha ucuz olduğundan dolayı attım. Bir de Nitro 16'ya +8 GB RAM daha gerekli yani astarı iyice artıyor.
ustam sizce nitro 16 almak mı yoksa üstüne bu farkı ekleyip lenovo veya hp victus almak mı? o farkı vermeme değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı