30 bin TL'ye kadar Intel ve NVIDIA hazır sistem önerisi

Nakahella

Hectopat
Makaleler
2
Bütçeyi 30.000 liraya kadar zorlayabilirim, monitörüm var. Oyun manyağı değilim, en iyi grafiklere sahip olma gibi bir derdim de yok ama bilgisayar ve ekran kartı çok uzun süre beni idare etsin isterim. Şu an i7 işlemcili bir laptopum var 970 ekran kartlı, Fortnite en düşük ayarlarda zor oynanıyor bu yüzden artık güncelleme vakti geldi diye düşünüyorum. Hazır sistem olması şart, kendim toplayamam birleştiremem.

Bütçeyi 30.000 liraya kadar zorlayabilirim, monitörüm var. Oyun manyağı değilim, en iyi grafiklere sahip olma gibi bir derdim de yok ama bilgisayar ve ekran kartı çok uzun süre beni idare etsin isterim. Şu an i7 işlemcili bir laptopum var 970 ekran kartlı, Fortnite en düşük ayarlarda zor oynanıyor bu yüzden artık güncelleme vakti geldi diye düşünüyorum. Hazır sistem olması şart, kendim toplayamam birleştiremem.

Bu bütçeye düzgün hazır sistem yok, bilgisayarcıda rahat birleştirirsiniz ya da 1-2 YouTube videosu ile de yapılır, NVIDIA amaç oyunsa mantıklı değil hele uzun vade için VRAM yüzünden.
Düzgün hazır sistem bu bütçeye nasıl yok ya? :D

Intel diye belirtmiştim ama okumadınız sanırım.

Tecrübe. Ne zaman AMD kullanıcısı görsem sorun yaşıyor, cahillik de diyebiliriz ama almak istemiyorum AMD.
20K'lık hazır sistem önerin o zaman. :D

Öyle bir durum yok ama kulaktan dolma bilgileri dikkate almayın, düzgün parçalar ile sorun olma ihtimali çok düşük forumda dolu kullanan var, hele AMD işlemci için saçmalıktan ibaret. 4070 sistem bulmadıkça NVIDIA alınmaz, hele 8 GB VRAM modeller.
SDN-PREMIUM / RYZEN 5 5600 / RADEON RX 6800 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600MHZ DDR4 GAMING OYUNCU - YAYINCI BİLGİSAYARI

Geri
Yukarı