30 bin TL'ye kadar uzun ömürlü laptop önerisi

dusuncesiz19

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 20-30 bin TL arası bütçeye laptop önerebilir misiniz?

Pil ömrü uzun olan, sessiz, hafif, 16 GB RAM'e sahip, yüksek emulatörlere dayanabilen bir şey arıyorum. NVIDIA-Intel ikilisi tercihimdir.

(Gaming laptopta olabilir. Laptoplar hakkında aşırı fazla bilgim yok. Sadece önerilerinizi bekliyorum. )

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. 20-30 bin TL arası bütçeye laptop önerebilir misiniz? Uzun ömürlü, sessiz olan, 16 GB RAM'e sahip, yüksek emulatörlere dayanabilen bir şey arıyorum.

Adam oyun bilgisayarı istememiş ama neyse klasik bir öneri cevabı.

Madem hakim değilsin neden kötülüyorsun?
Kötülediğimi hatırlamıyorum? Laptop iyi fakat konu sahibinin isteğine yönelik değil. Sadece iş için kullanacak belli ki yanında neden sürekli kocaman bir şarj aleti ile gezsin fazla gelen ekran kartının enerjisini karşılamak için mi?

Dostlar konu sahibi hiç bir özellik belirtmediği için hepiniz haklısınız. Arkadaş sormadan oyuncu bilgisayarını yapıştırmış. Elinde veri olmadan öneri sunmak tutturma ihtimali çok düşük bir ihtimal. Doğru olanı konu sahibi arkadaştan detaylandırmasını istemekti.

Sevgili konu sahibi arkadaş; biraz detay verebilir misin? Taşınabilir hafif bir şey mi arıyorsun? Pil ömrü iyi mi olsun?

Geri
Yukarı