30 bin TL'ye Monster Abra A5 v20.4.2 alınır mı?

Hocam nitro 16 kullanan arkadaşım var ben Victus 16 d-1011nt kullanıyorum. Şahsen tasarım öncelikli birisiyim bu konuda Victus beni çok tatmin ediyor kafede vs de rahatça ışıl ışıl olmadan elimde uzay mekiği taşımadan açabiliyorum cihazı ergonomik olarak da daha iyidir kendisi ses müzik boya konusunda takıntın varsa victuslar daha mantıklı seçenek gibi gelebilir fakat nitronun soğutmasına erişemez asla

Victus ve OMEN'ı ayırmak için bu şekilde söyledim hocam. OMEN kendi başına marka payına sahip bunu da belirteyim...
Hocam teşekkürler öncelikle öyle görünüşle ilgili bi takıntım yok oyun performansı iyi olsun yeterli.

Ben şahsen ''Monster'' olan hiçbir teknolojik ürünü almam. Bu tür konularda bana kalırsa marka fan boyluğu yapmak en mantıklısı. 30.000 TL verip ''Monster'' alacağıma 35.000 TL verip ''Asus'' veya ''HP'' tercih ederim.
35.000 verme ihtimalim yok hocam max 30 ama burda yazılanlardan sonra büyük ihtimal hp veya acer alacağım

Hocam teşekkürler öncelikle öyle görünüşle ilgili bi takıntım yok oyun performansı iyi olsun yeterli.
Hocam bu durumda zaten başka çok seçeneğiniz kalmıyor Asus Nitro 16 gayet yeterli gelecektir...
Oyundayken fanların bir anda 7500RPM'de çalışma sesine alışın yeter :D bir de geceleri çok zorlamayın pcyi gerçekten sesliler çünkü çok hızlı çalışıyorlar.

Hocam bu durumda zaten başka çok seçeneğiniz kalmıyor ASUS Nitro 16 gayet yeterli gelecektir...
Oyundayken fanların bir anda 7500RPM'de çalışma sesine alışın yeter :D bir de geceleri çok zorlamayın PC'yi gerçekten sesliler çünkü çok hızlı çalışıyorlar.

Hocam ASUS demişsiniz ama Acer olacaktı galiba

Hocam bu durumda zaten başka çok seçeneğiniz kalmıyor Asus Nitro 16 gayet yeterli gelecektir...
Oyundayken fanların bir anda 7500RPM'de çalışma sesine alışın yeter :D bir de geceleri çok zorlamayın pcyi gerçekten sesliler çünkü çok hızlı çalışıyorlar.
Asus Nitro 16?

Hocam AMD işlemci iyi mi peki bir de bu Acer Nitro 16 Teknosa mağazasına gitsem orada bulur muyum son bir şey daha soracağım bu HP Victus 16ya bakım yaptırıyor musunuz temizlik termal macun vs.

Bir de HP Victus 16 linkini varsa atabilir misiniz hocam.

Son düzenleme:
Hocam AMD işlemci iyi mi peki bir de bu Acer Nitro 16 Teknosa mağazasına gitsem orada bulur muyum son bir şey daha soracağım bu HP Victus 16ya bakım yaptırıyor musunuz temizlik termal macun vs.

Bir de HP Victus 16 linkini varsa atabilir misiniz hocam.

Hocam ben daha genel temizlik yaptırmadım bu entryde söyledim mi bilmiyorum fakat benim Victus 16 1 kez anakart yaktı 2 ay önce MediaMarkt kendisi değiştirdi zaten macun temizlik vs.

AMD işlemcide sıcak ve nemli yerlerde yaşamıyorsanız sorun çekeceğinizi düşünmüyorum fakat her zaman Intel kalitesi vardır.

Piyasada kısa bir gezinmeyle bunu buldum fakat SSD slotu tek slot olduğu için 512 GB bir yerden sonra yeterli gelmeyebilir. 3050 Ti her oyunda yeterli gelecek stabiliteye sahip bir arkadaşım 3050 Ti Abra A5 kullanıyor şu ana kadar sorun yaşamadı.

Yine de almadan önce iyice araştırıp başka insanların da yorumlarını dinlemeyi unutmayın. Bir modeli sonuna kadar kötüleyen kimseyi de dinlemeyin hepsinin bir artı ve eksi yanı var.

İyi sosyaller geç cevabım için üzgünüm.

Hocam ben daha genel temizlik yaptırmadım bu entryde söyledim mi bilmiyorum fakat benim Victus 16 1 kez anakart yaktı 2 ay önce MediaMarkt kendisi değiştirdi zaten macun temizlik vs.

AMD işlemcide sıcak ve nemli yerlerde yaşamıyorsanız sorun çekeceğinizi düşünmüyorum fakat her zaman Intel kalitesi vardır.

Piyasada kısa bir gezinmeyle bunu buldum fakat SSD slotu tek slot olduğu için 512 GB bir yerden sonra yeterli gelmeyebilir. 3050 Ti her oyunda yeterli gelecek stabiliteye sahip bir arkadaşım 3050 Ti Abra A5 kullanıyor şu ana kadar sorun yaşamadı.

Yine de almadan önce iyice araştırıp başka insanların da yorumlarını dinlemeyi unutmayın. Bir modeli sonuna kadar kötüleyen kimseyi de dinlemeyin hepsinin bir artı ve eksi yanı var.

İyi sosyaller geç cevabım için üzgünüm.

Sağ olun hocam geç cevap sorun değil. Bir sorum daha olacak 3050 1TB SSD mi yoksa 4050 512 SSD mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı