30 bin TL'ye oyun odaklı F/P bilgisyar tavsiyesi

Bütçe
24000 30000

kuzgunkedi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu indirimleri görünce bilgisayar almaya niyetlendim oyun odaklı uzun ömürlü bir bilgisayar düşünüyorum 24 bine bazı modeller gördüm şu an her açıdan F/P olan 25 ile gerçekten bu fiyata kaçmaz diyeceğiniz 30 bine kadar bilgisayar tavsiyelerinizi alabilir miyim? Ekran karti wattları gibi birçok kriter varmis. Cok bilgim olmadığı icin yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum tabii ki. Mumkunse bu banda ekran olarak 15.6'dan büyük olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bu indirimleri görünce bilgisayar almaya niyetlendim oyun odaklı uzun ömürlü bir bilgisayar düşünüyorum 24 bine bazı modeller gördüm şu an her açıdan F/P olan 25 ile gerçekten bu fiyata kaçmaz diyeceğiniz 30 bine kadar bilgisayar tavsiyelerinizi alabilir miyim? Ekran karti wattları gibi birçok kriter varmis. Cok bilgim olmadığı icin yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum tabii ki. Mumkunse bu banda ekran olarak 15.6'dan büyük olursa iyi olur.

Bütçe artarsa tavsiye ederim.

Evet ürün güzel ancak nenden 8 GB RAM'li versiyon öneriyorsunuz (Daha sonradan eklenir falan demeyin belki de kişi bununla uğraşmak istemeyecek bir de bu kişileri düşünün)

http://

Bütçemi aşıyor açıkçası

Bu bilgisayarin ekran karti watt degeri falan suanki butcede en uygunu mu birde acere hep onyargim vardi bu yargiyi asacak kadar sogutma konusunda vs gelistirdimi

@kuzgunkedi Evet geliştirdi, 140W en yüksek değere sahip.
amd islemcide intel serisinin hangisine denk bilginiz varmi

Bu bilgisayar neden kotu yada önerilmiyor eksisi ne acaba

Son düzenleme:
AMD islemcide Intel serisinin hangisine denk bilginiz var mı?

Bu bilgisayar neden kotu ya da önerilmiyor eksisi ne acaba?

RTX 3050 Ti eski bir kart olduğu için önerilmiyor

Geri
Yukarı