30 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
30000

Alfred Borden

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. İleriye dönük güncel tutabileceğim sistem önerisi için yardımlarınızı bekliyorum. Monitör hariç bütçem 30 bini geçmez şimdiden teşekkürler.

Böyle 30 bin tutuyor.

Bu kasa ise 1K farka kesinlike değer haberin olsun.

Böyle 30 bin tutuyor.

Ben de bu iki ürün arasında gidip geliyordum ama özelleştirme kısmında uygun fiyatlı düşük cl değeri olan ramlerden kalmadı. Cl 40 2x16 5200 ya da 5600 mhz Corsair ramler alınır mı? Fiyatı uygun sadece onlar kaldı.

Merhaba. İleriye dönük güncel tutabileceğim sistem önerisi için yardımlarınızı bekliyorum. Monitör hariç bütçem 30 bini geçmez şimdiden teşekkürler.
Yaklaşık 2 aydır inceliyorum soruyorum, araştırıyorum. O fiyat bandında piyasadaki en mantıklı 2 sistem @xDraco 'nun yukarıda paylaştığı sistemler. Ben de yarın Rx 7700 xt olan sistemi sipariş vereceğim.

Böyle 30 bin tutuyor.

DLSS 3 olayı nedir bunlarda var mı oyunlar için iyi olduğunu biliyorum sadece hiç anlamam ondan soruyorum aldığıım zaman 5-6 yıl kafam rahat olursa düşünmeden alacağım.

DLSS 3 olayı nedir bunlarda var mı oyunlar için iyi olduğunu biliyorum sadece hiç anlamam ondan soruyorum aldığıım zaman 5-6 yıl kafam rahat olursa düşünmeden alacağım.
DLSS Nvidia da var. AMD tarafında ise FSR var. Ama uzun ömürlü sistem alacak olsam, 7700XT seçerdim. Çünkü hem kas gücü hemde VRAM olarak avantajı var.

DLSS Nvidia da var. AMD tarafında ise FSR var. Ama uzun ömürlü sistem alacak olsam, 7700XT seçerdim. Çünkü hem kas gücü hemde VRAM olarak avantajı var.
Kanka sen bana aynı konuda 4060 ti önermiştin 🤣. Gerçi ben 1080p için kullanacağım demiştin. Belki de ondandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı