30 bin TL'ye telefon önerisi

Bir de S23 ile alakalı komik bir durum var. Krem, yeşil ve siyah renkleri her yerde tükenmiş durumda. Ama lavanta rengi istersen mağazada 20 tane yığıyorlar önüne. Samsung bu konu üzerine biraz düşünsün.
Apple'ın 14 Pro serisine özgü çıkardığı derin mor renginin başarısından sonra yapamadı bence Samsung. Ne var ki milletimiz o tondaki renge sahip bir telefonun fazla cafcaflı olduğunu düşünüyor ve kız telefonu bu diye almıyor. Kişisel fikrim olarak hâlâ eline su dökemez Samsung tasarım konusunda iPhone'ların. S23 serisinin en başarılı renkleri yeşil ve siyah bana soracak olursan.

Biraz önce vatan sitesinden S23 256 GB siyah rengini aldım, 24.499 TL'ye. 5 yıldır telefon yenilemiyordum, Huawei P Smart 2018 32 GB'dan geçtim şimdi. Piyasada ne olup bittiğini okuyarak biliyorduk tabii ama telefon alma sürecini yaşamak ayrı bir şeymiş. Adeta bir DRAM.

Eskisi ile karşılaştırınca(2018);

-Telefonu alacaksın, kredi kartına taksit yok. Alışveriş kredisi çekeyim dersen, en fazla 3 vade ve faiziyle 1.500 TL oynatıyor. Ben peşin aldım.
-Telefon çırılçıplak gelecek. Kılıfı sen alacaksın. Samsung'un kendi kılıfı da 2.000 TL, onu da dışarıdan balmalısın. Şarj adaptörü yok, 300-400 TL gitti. Hadi şarj adaptörü aldın, adamlar adaptörün içine de kablo koymamış, onu da ayrı alacaksın. Kablodan da gitti bir 200 en az. Kablolu kulaklık falan kullanıyorsan dönüştürücü alacaksın, bir 150-200 TL de buradan. Bir noktada, "ya hocam şunların paket opsiyonunu sunun, parası neyse veririz Allah aşkına" diyorsun.

Bir de S23 ile alakalı komik bir durum var. Krem, yeşil ve siyah renkleri her yerde tükenmiş durumda. Ama lavanta rengi istersen mağazada 20 tane yığıyorlar önüne. Samsung bu konu üzerine biraz düşünsün.

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı