20-30 bin TL'ye telefon önerisi

Oyun için büyük ekran, yüksek ram, dayanıklı ve uzun ekran süreleri veren bir pil lazım. O yüzden senin için en iyi seçenek tasarımını beğeniyorsan Nothing Phone 2 olacaktır.

İnternette birçok battery drain testlerinde en iyi bataryayı veren cihazdır kendisi. İstersen araştırabilirsin. Ben olsam Nothing Phone 2 alırdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Poco f5 pro hakkında ne düşünüyorsunuz hocam

Şimdi ne istediğin önemli.
Bahsettiğin rakam bir yerlerden kısman gereken rakam.
Yani ya kamerası iyi olacak ya bataryası ya işlemcisi ya işletim sistemi, ya ekranı.
Eğer sadece oyun için istiyorsan Xiaomi 12T al 21bin fiyat bandı var.
2022 yılının en iyi işlemcisi var üzerinde. Hızlı şarj özelliği de var 20 dakikaya 0'dan 100'e şarj ediyor. 5000 mAh batarya var.
Yani oyun oynamak için ideal bir telefon. Yalnız nit değeri yüksek değil bu oyunlarda sana dezavantaj sağlayabilir. Kamerası fiyatına göre kötüdür. Yazılım işini Xiaomi beceremez. Ekranın nit değerinin kötü olduğunu zaten söyledim.
Samsung S23 güzel telefon fakat sadece oyun isteğine cevap vereceksek Xiaomi 12T alırım.
Samsung S23 kamera olarak da ekran kalitesi olarak da yazılım olarak da çok iyi telefon.
Ne istediğine bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı