30 bin TL'ye yazılım için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
25000-30000

sema_ydn

Femtopat
Daha fazla  
Ülkedeki durumlardan dolayı bilgisayar fiyatları uçmuş durumda ve fiyatlar güncellenip duruyor. Şu anki durumda bütçem 25 30 bin arası yazılıma başlayacağım beni uzun süre götürecek bir laptop arıyorum ama çok kararsızım, herkes bir şey diyor bir şey yazıyor kafam karışık, sizce en uygun bilgisayar hangisi?

Bu fiyata sakın 3050'li bir alet almayın.

Zorlayıp bunu alabilirsiniz:

Bu fiyata sakın 3050'li bir alet almayın.

Zorlayıp bunu alabilirsiniz:
Çok oyun oynamadığım için bunu aldım. Daha çok c ve java üzerine çalıştığım için işlemciyi ön planda tuttum. Alacak kişinin kullanma alanına göre değerlendirmek daha önemli bence. Oyun oynanacak ve yazılım yazılacak bir bilgisayar için dediğiniz daha iyi ama dediğim gibi benim için işlemci daha ön planda.

Çok oyun oynamadığım için bunu aldım. Daha çok c ve java üzerine çalıştığım için işlemciyi ön planda tuttum. Alacak kişinin kullanma alanına göre değerlendirmek daha önemli bence. Oyun oynanacak ve yazılım yazılacak bir bilgisayar için dediğiniz daha iyi ama dediğim gibi benim için işlemci daha ön planda.
Anlıyorum sizi ama yazılımla günümüz bir işlemcisini yorabilecek ne yapıyorsunuz acaba? Birazcık daha güçsüz bir işlemci ama kullanılır bir anakartı sanki daha mantıklı. Sizin durum çok özel gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı