Yazılım için 30 bin TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
30 bin tl
MacBook alıp Windows kurabilirsiniz. En azından önceden yapılıyordu.
evet o aklıma geldi fakat bilmiyorum çok kararsızım

Daha iyi bir model bulamazsınız. RAM ekleyip yolunuza bakın hocam.

Yani Huawei ile karşılaştırınca düşük kalıyor bir tek ekran kartı iyi ama zaten çok oyun oyanayan biri değilim Valorant oynuyorum bir tek.

Yazılım alanında kullanmak için laptop arıyorum. Aklımdaki model HUAWEI Matebook 16s Windows 11 Home i9 - Uzay Grisi - 16 + 1TB MacBook istemiyorum işletim sisteminden dolayı. Kullanacağım alanlar mobil uygulama, veri analizi, yapay zeka gibi alanlarda kullanacağım farklı model tavsiyeleriniz varsa sevinirim ya da bu model benim için uygun mu?
Huawei almanızı çok önermem ben Matebook 13 uzun süre kullandım. Parça kalitesi olarak sevmemiştim üstelik menteşe açıp kapadıkça bir noktada kırılmıştı. Birde bahsettiğiniz bilgisayarın ufak ve kompakt yapısı iyi olsada Türkiye şartlarında içinde ekran kartı olan bir modeli tercih etmenizi öneririm. Çünkü Apple değilse genelde ekran kartı taşımayan bilgisayarlar bir noktada güçsüz kalıyor.

Huawei almanızı çok önermem ben Matebook 13 uzun süre kullandım. Parça kalitesi olarak sevmemiştim üstelik menteşe açıp kapadıkça bir noktada kırılmıştı. Bir de bahsettiğiniz bilgisayarın ufak ve kompakt yapısı iyi olsa da Türkiye şartlarında içinde ekran kartı olan bir modeli tercih etmenizi öneririm. Çünkü Apple değilse genelde ekran kartı taşımayan bilgisayarlar bir noktada güçsüz kalıyor.

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ekran kartı olan cihazlara monstar Tulpar T7 V20.5 17,3" Oyun Bilgisayarı vardı aklımda eğer sizin de önerileriniz varsa sevinirim.

Eğer ki MacBook'lara Windows kuruluyorsa onu almanızı öneririm çünkü özellikleri size yettiği gibi batarya konusundada çok iyiler. Ayrıca sessiz ve kaliteli yapıları var.

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ekran kartı olan cihazlara monstar Tulpar T7 V20.5 17,3" Oyun Bilgisayarı vardı aklımda eğer sizin de önerileriniz varsa sevinirim.
Yazılımdan ne kastettiğinize göre önerilerim değişebilir. Vram ihtiyacınız mi var yoksa tamamen işlemci yönelik misiniz gibi şeyleri söylerseniz bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Birde elinizi çabuk tutmakta fayda var malum dolar kenardan kenardan yükseliyor.

Geri
Yukarı