Çözüldü 30 FPS'i 60 FPS gibi gösterebilen TV'ler var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Manolty

Hectopat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşıma böyle bir video çıktı ve oldukça şaşırdım. Bildiğiniz üzere RDR 2 konsollarda 30 FPS çalışıyor ancak bu videoyu çeken kişi TV'de 60 FPS görüyor. Bunun tam olarak nasıl bir teknoloji olduğunu bilmiyorum ve size sormak istiyorum, bu teknolojinin ismi nedir ve hangi TV'lerde var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Var, özelliğin adı "Motion Smoothing". Yeni televizyonların çoğunda olması lazım, 10 sene bazı televizyonlarda bile vardı bakmak lazım model detaylarına.
2014 yılında aldığım 4K Philips TV'de "Perfect Natural Motion" adı altında var. Eminim güncel televizyonlarda da vardır.

2014 yılında aldığım 4K Philips TV'de "Perfect Natural Motion" adı altında var. Eminim güncel televizyonlarda da vardır.
Peki görüntüyü akıcı hâle getiren bu özellik görüntü kalitesinden taviz veriyor mu?

Yeni nesil güncellemesi gelmediğinden PS4 Pro sürümünü çalıştırıyor bundan dolayı 30 Fps.
Hocam büyük rezillikmiş bu arada. Yeni nesil konsolun var RDR 2 gibi güzel bir oyunu max 30 FPS oynuyorsun. Pc'nin gözünü seveyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…