Vestel Smart TV'ler Nasıl?

Vestel gördüğüm en rezil firmalardan biri. Almayınız , aldırmayınız , kullanmayınız. Yerine bunu yada bunu ( Süpürgesi de var 2'nin :p) alabilirsin.

Arçelik aldım. Görüntüsü filan baya iyi ona lafım yokta sırf şu kanal değiştiriyorken ekran 2-3 saniyede filan geliyor diye değişicem en sonunda. LG veya Samsung tavsiye ederim.

Arçelik aldım. Görüntüsü filan baya iyi ona lafım yokta sırf şu kanal değiştiriyorken ekran 2-3 saniyede filan geliyor diye değişicem en sonunda. LG veya Samsung tavsiye ederim.
LG kullanıyorum bende ancak hiç memnun değilim. Verilen paraya değmiyor. Biraz daha bütçeyi yukseltip Sony,Sharp almakta fayda var. Tabi çift çekirdek şu uygulama bu uygulama istekleri varsa aradaki fark açılabilir ama özelliklerden kısıp iyi bir panele sahip Tv satın almak daha mantıklı olacaktır. Çok pişmanım Lg aldığıma almayınız. :)

Ben LG 42LA620S modelini 1 yıl önce satın aldım. Kullanıyorum. Tavsiye ederim. Tabi ben Digiturk ile kullanıyorum. Kendi uydusunu test etmedim. Kanal geçişleri yavaş gibi söylentiler var. Sana kalmış.
LA serilerinin daha performanslı olduğu bile söyleniyor. Ancak bu yıl çıkanlar LB serisi olarak çıktılar ve ben kullanıcısıyım. Hemde 42inch'deki sözde en üst modeli olan LB730V kullanıyorum. Ancak özellikle futbol maçlarında beklediğim performans yok. Çok düşünmüştüm Sony alıcaktım ancak Teknosa çalışanın sözüne biraz kandım Lg hiç kullanmadığımız için denemek istedim ancak daha önce Samsung plazma Sony lcd tv kullanmış biri olarak kesinlikle Lg altta kalır. Sorunuzdan biraz uzaklaştım ancak kaliteye önem veriyorsanız deneyimlerim bunlar seçim sizin. Bu arada Digiturk Hd üzerinden kullanıyorum tv yi normal uydu performansını hiç denemedim kendi televizyonumda. Sanırım onlarda yavaşmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı