30 Gün devamsızlıkta kalınır mı?

Aşkım lisedeysen kalmazsın ama ortaokulda ailene dilekçe bile gönderebilirler. İdarenle konuş ve hallettir. Emir Berke Zincidi yıllarca 1-2 gün okuluna gidip sınıfını geçerken senin geçmemen için hiçbir sebep yok.
Tam tersi lisede böyle şeylerin affı kolay kolay olmaz en iyi ihtimalle müdür tolerans gösterirse gecersin ki kalan arkadaşımda var devamsızlıktan dolayı.

Asıl ortaokuldayken kalmazsın. Okula gitme sınavlara vs gitme yine öğretmen kararıyla geçersin. Lisede devamsızlıktan kalınır. Notlardan kalan çok nadir kişiler var. Özellikle ben kalmak istiyorum diye kaşınıp sınavda 20 30 alırsan kalırsın.

Tam 30'da kalınmıyor. Bazı okullarda müdür ve müdür yardımcınız gıcıksa karne basıldıktan sonra bile devamsızlık girebilir. Çarşamba karne basıyorsa cumaya kadar devamsızlık girme hakkı var. Karne basılınca oh deyip gitmemezlik yaparsan karnede geçti diye gözükür ama okula gittiğin zaman ya da ailene kaldığının bilgisi gider. Ama hemen hemen tüm okullarda pzt salıdan itibaren devamsızlık e-Okul'a geçmiyor.
Perşembe günü dermatolojiye randevum var girerler mi acaba çok boktan bir durumun içine düştüm.

Perşembe günü dermatolojiye randevum var girerler mi acaba çok boktan bir durumun içine düştüm.
notlarım da kötü değil aslında 89 ortalamam var öyle boş geçiştiren birisi değilim.

notlarım da kötü değil aslında 89 ortalamam var öyle boş geçiştiren birisi değilim.
Bak hekim raporu olmadan normal rapor kullanamazsın özürlü hakkın doluysa o da sadece yatan hastalar için rapor yazar özel olarak okul idaresiyle durumu görüş yok yazmamalarını isteyebilir ailen.

Bak hekim raporu olmadan normal rapor kullanamazsın özürlü hakkın doluysa o da sadece yatan hastalar için rapor yazar özel olarak okul idaresiyle durumu görüş yok yazmamalarını isteyebilir ailen.
Tamamdır teşekkürler size.

Geri
Yukarı