Satıldı %30 indirimli Steam oyunu

• Konuyu başlatan shush
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 419
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shush

Hectopat
Steam cüzdanımda ₺50 var. İninal kartıma ₺35 gönderen bir kişiye ₺50 değerinde bir ürün göndereceğim. Herhangi bir iade durumuna karşı 2 saat farm çalıştırabilirsiniz.

(Forumda tanınmış, bilinen kişiler veya moderatörler teklif verirse önce oyunu gönderebilirim.)

Satışı gerçekleştirdim. Teşekkürler herkese.

Son düzenleme:
9 TL daha olsaydı The Bus oyununu alacaktım ya :(
Merhaba Şafak.

Bence o oyun için biraz zaman tanı. Oyun daha yeni çıktığı için optimizasyonu hiç iyi değil. RTX 2070 Super kartımla yüksek ayarlarda donarak oynuyorum. Oyun daha erken erişimde ve ne zaman erken erişimden çıkacağı belirsiz olduğu için üzebilir.

Merhaba Şafak.

Bence o oyun için biraz zaman tanı. Oyun daha yeni çıktığı için optimizasyonu hiç iyi değil. RTX 2070 Super kartımla yüksek ayarlarda donarak oynuyorum. Oyun daha erken erişimde ve ne zaman erken erişimden çıkacağı belirsiz olduğu için üzebilir.
Sağ ol, öyle yapayım o halde.

CoD: Modern Warfare alabilirim 49TL oyun. İninal kullanmıyorum IBAN ile yollayabilirim 35TL'yi.

İlgilenirseniz Discord: Yehetto#3339.

CoD: Modern Warfare alabilirim 49TL oyun. İninal kullanmıyorum IBAN ile yollayabilirim 35TL'yi.

İlgilenirseniz Discord: Yehetto#3339.
İninal kartıma almam gerektiği için banka kartıyla İninal kartıma EFT ile göndermeniz gerekiyor. Webde çözümü varmış hocam.
Hades'i düşünüyorum.
Benim hesabıma ₺35 ve üstü gelmesi gerekiyor. Size göndereceğim ürünlerin değeri ₺50 civarına denk gelirse çok iyi olur. Yani yanına bir ürün koyarsanız anlaşabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı