30 Nisan Koronavirüs Tablosu Yayınlandı

Karşı komşum vefat etti. Sadece rakamlara bakmak hiçbir şey ifade etmiyormuş aslında.

Vaka sayısındaki 3 ve 1 rakamları yan yana olduğu için tablo gerçekten doğrudur.

İnanmıyorum bu verilere. Ne hikmetse kapanmadan 1 gün sonra direkt bir düşüş yaşanıyor.
Biraz daha "Mükemmel mücadele veriliyor virüse karşı." demek için azaltılmış gibi geliyor.

Son düzenleme:

hiçbir ülke fabrikaları vs kapatıp tamamen eve gömülüyoruz diyemez zaten. Ereğli demir çeliğin bile bir günlük kapanması milyonları bulan zararlara neden oluyor.

Hiçbir ülke fabrikaları vs kapatıp tamamen eve gömülüyoruz diyemez zaten. Ereğli demir çeliğin bile bir günlük kapanması milyonları bulan zararlara neden oluyor.
Şu anda kendi ülkemde gördüğüm bu değil ama. Diğer ülkeler kadar olamadığımız çok belli. Burada sorumlu neresi belli değil. Toplum bilinçli değil ve isteyen istediğini yapıyor. Bizi karşılaştırdığınız ülkeler tamamen bilinçli ve meyvesini alıyorlar bu bilicin. Benim demek istediğim sadece işi olanın dışarıya çıkıp geri eve dönmesi.

Ben kendi ülkemi hiçbir yerle kıyaslamadım o yüzden o ülkeleri bilemem. ama haklısın insanlarda umursamazlık var. Biraz fazla rahat herkes. Önceden "bir şey olmaz yahu" diyenler şimdi "zaten herkese bulaşacakmış" demeye başladı. Yasak var ama uygulayan yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…