30 pin olan herhangi bir ekran paneli 30 pin olan televizyona takılır mı?

nazcarieche

Hectopat
Herkese iyi sosyaller. Elimde Vestel'in eski bir televizyonu var kendi panelini piyasada bulamadım. Panelin Flex'i 30 pin. Tamirciye götürdüğümde panelin yanmış olduğunu söyledi. Bu televizyona herhangi bir 30 pin olan panel takabilir miyim? Örneğin laptop ekranı gibi. Görüntü alabilir miyim? Ne gibi sorunlar yaşarım?

Televizyon Modeli: 32PH5065

Son düzenleme:
Buradaki yapılışa göre olabilir gibi geldi. Pin girişleri uyuyorsa denenebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek olarak da satılıyormuş panelde.

Buradaki yapılışa göre olabilir gibi geldi. Pin girişleri uyuyorsa denenebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek olarak da satılıyormuş panelde.

Denemelik tablet ekranı var şu an pinleri uyan, eğer olursa daha büyük bir panel almayı düşünüyorum. Voltaj konusunda bir problem yaratır mı acaba?

1366x768 'miş. TV benim değildi. Bir tanıdığımdan aldım tamir edebilirsem 2. Monitör gibi kullanacağım 😂

Arka ledleri sağlam görünüyor. Işık geliyor. Ama görüntü yok. Seste geliyor kanal vs değişiyor.
AlibabaiAliexpress gibi yerlerde var sanırım. Bu 30 pin 32 inç. Bulunur bence uygun panel.

AlibabaiAliexpress gibi yerlerde var sanırım. Bu 30 pin 32 inç. Bulunur bence uygun panel.
Küçük şehirde olduğum için direkt deneme şansım olmuyor maalesef bulunmuyor. Bi risk alacağım sanırım 😂

Tablet ekranını deneyesim de yok değil bi yandan.😂

Yeni konular

Geri
Yukarı