30 TL klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, yarım saat önce klavyem hayatını kaybetti. Bana en fazla 30 Tl olacak şekilde gaming klavyesi önerebilir misiniz ? Biliyorum 30 TL gaming klavye olmaz, en azından şu 3 tuş sınırı olmasın.

Konu güncel arkadaşlar. Yanıtlara çok ihtiyacım var.

En azından 50 TL yap ve A4 Tech X7 al derim. USB ve kulaklık girişleri ayrıca tuşların tepkime süresini maxsimum'a çıkarabiliyorsunuz. Çok hızlı tepki veriyor. Gaming'dir kendisi. :D

Alttaki makro tuşlarına basarım diye korkuyorum. Bu yüzden fazla uçuk, kaçık klavyelere yönelmek istemiyorum.

30 TL'ye başka ne bulubilirsin bilemiyorum. Evere vardır ama malzeme kalitesi ortada.

Şu ghosting olmasında yeter.

Everest KB-931 alabilirsin. Fakat 15TL daha eklersen A4Tech x7-G800V alablirsin.

Bundan başka pek gözükmüyor fakat internette araştırırsan güzel olan bir ürünü düşük bir fiyata bulabilme ihtimalin var.

Ben önceden KB-921 kullandım fakat kendisi 2 yıla bozuldu. Çok bir sorun yaşamadım fakat @Silinen üye dediği gibi malzeme kalitesi kötü. 16TL'lik bir klavyeden çok birşey beklememek lazım açıkcası. :D

Everest KB 961 aldım. Memnunum. Şuan bana kaliteli geldi. Tuşlar yumuşak. Konuyu kilitleyebilirsiniz. @MF @Akif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı