30 TL Mouse Önerisi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, Mouse bakınıyordum, bakarken gözüme Inca 359 çarptı. Ben de dedim hazır Mouse'um eskimiş, bi' mouse alayım. Gamepad alacaktım fakat vazgeçtim, bundan önceki Mouse'um Inca 365-MS 2 yıl kadar beni idare etti hiç bir sıkıntısı yok hala da kullanıyorum. Sadece artık eskidi ve çift tıklamaya başladı, çift tıklaması iyice beni sinir ettiği için değiştirmeye karar verdim. Inca'nın Driver'a sahip Mouse'ları da 40 TL civarlarında, karttan alacağım için para yatırmak istemiyorum şu anlık o yüzden 30 TL'ye alacağım, önerileriniz varsa açığım. Mümkünse Driver, veya Double Click özellikleri olursa sevinirim. (Oyunda makro için kullanmıyorum Double Click'i, farklı noktalarda işime yarıyor.) Ayrıca almayı düşündüğüm Mouse;
Inca IMG-359 3200 Dpi 6D USB Gaming Mouse + Mousepad Fiyatı (Mouse 29,90 30 TL olunca kargo bedava geliyor, benim Ininal kartta ise 30 TL var, rica etsem 1 lira atabilir misiniz? 0,45 kuruşa bulabildim ancak, iban kodu nerden alınıyor bilmiyorumda.)

Son düzenleme:
Bu Mouse tipleri ne yazık ki bir süre sonra tuşları basmamaya başlıyor. Frisby vardı okulun bilgisayarında, kısa süre sonra basmamaya başladı. 30TL nin üzerine biraz daha koyarak A4 Tech X7 F7 Mouse almanızı öneririm. 5-6 yıldır kullanıyorum hala ilk günkü gibi. DPI Değeri de gayet yerinde, tuşları da gayet güzel basıyor.

30 TL'ye gaming mouse adı altında dandirik ürün satıyorlar o ürünün yorumlarına bakarsanız 2 ay dayanmadığını anlarsınız. Sıradan görünüşlü (mümkünse yanında ekstra tuşları olmayan) gösterişsiz bir mouse size yeter de artar.Belki güzel gözükmüyor ama 2 yıldır defender markalı basit 20 liralık mouse kullanıyorum.Sorsan harika mı değil ama fiyatına göre en azından bozulmuyor.Eğer sürekli problem yaşamadan makrolu bir mouse kullanmak istersen 80-90 liraya kaliteli gaming mouselar başlıyor.Senin tercihin.

30 TL'ye gaming mouse adı altında dandirik ürün satıyorlar o ürünün yorumlarına bakarsanız 2 ay dayanmadığını anlarsınız. Sıradan görünüşlü (mümkünse yanında ekstra tuşları olmayan) gösterişsiz bir mouse size yeter de artar.Belki güzel gözükmüyor ama 2 yıldır defender markalı basit 20 liralık mouse kullanıyorum.Sorsan harika mı değil ama fiyatına göre en azından bozulmuyor.Eğer sürekli problem yaşamadan makrolu bir mouse kullanmak istersen 80-90 liraya kaliteli gaming mouselar başlıyor.Senin tercihin.
Inca'nın 30 TL'ye aldığım Mouse'u 2 yıl dayandı ondan Inca almak istiyorum.

Risk alarak şunu söyleyebilirim ki 1 senedir everest SM-700 isimli fareyi kullanıyorum. Yandaki ileri geri kısayolları başta sinir bozucu ama alışınca mükemmel. Işık güzel ve yeterli. En ufak bir bozulma yaşamadım. Takdir senin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı