30 TL Olan Windows 10 Pro Alınır mı?

O konuda haklısınız ama en sağlıklı yol o.
Tabi ki en sağlıklı yol o ama şuan ona verebilecek bir bütçem yok :D maalesef. En azından crack ile yapmaktansa böyle alıp yapmak daha uygundur diye düşündüm aynı hesap sonuçta.

Öğrenciyseniz öğrenci mailiniz ile alabilirsiniz. Her Windows Key konusuna bunu yazıyorum ama birçok kişi bilmiyor.

Öğrenciyseniz öğrenci mailiniz ile alabilirsiniz. Her Windows Key konusuna bunu yazıyorum ama birçok kişi bilmiyor.
Detaylandırır mısınız ? Öğrenciyim alayım öyle birşey var ise ?

Sadece üniversite öğrencilerine veriliyor diye biliyorum.
Arkadaşlar merhabalar. İnternette 30 TL ücretle Windows 10 Pro satılıyor. Bunlar yasal mıdır? Alınmalı mı? Çalıntı olması söz konusu mudur acaba? @Recep Baltaş abi görsen keşke bu mesajı.

2 Defa almıştım, çalışıyorlar. Bunlar toplu lisans oluyor genelde. Satılması Microsoft'a göre yasak ancak alıcıyı bağlayacağını zannetmiyorum. Komut satırına slmgr /dli yazarak kontrol edebilirsiniz lisansınızı.

Detaylandırır mısınız? Öğrenciyim alayım öyle bir şey var ise?

Sadece üniversite öğrencilerine veriliyor diye biliyorum.

Evet bu arkadaş doğru söylüyor o detayı atlamışım.

Eğer üniversite öğrencisiyseniz üniversiteniz size ÖğrenciNo@üniversiteAdı.edu.tr şeklinde (format buna benzer oluyor) bir mail adresi veriyor. Üniversitenizin Windows ile anlaşması var ise Windows'un sitesinden ücretsiz Office, Windows 10(sanırım education versiyonu) gibi hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.
Buradan ülke, okul vs. seçerek üniversiteniz destekliyorsa ücretsiz alabiliyorsunuz.

Not: Her üniversite desteklemiyor ama eğer destekliyorsa bedavaya almak, riskli ve emin olmadığınız yöntemlerle almaktan daha iyidir.

Herkesin satın aldığı OEM Key'lerden aldım. Şu anlık sorun yok KMS ile yapsak oda ayrı bir sıkıntı 1300 TL'de verilebilecek düzeyde uygun bir fiyat değil günümüz şartlarında maalesef. Bende buradan aldım @Psy

KMS neden sıkıntı hocam açıkcası ben eski bilgisayarlara format atılması istendiğinde KMS kuruyorum bir sıkıntıda yaşamadım.

KMS neden sıkıntı hocam açıkcası ben eski bilgisayarlara format atılması istendiğinde KMS kuruyorum bir sıkıntıda yaşamadım.
Bu zaman kadar bende kms yapıyordum yapmyayım diye bu şekilde yaptım. Virüslere karşı açık oluyormuş, zararlıymış bilmiyorum tam detayını.

Geri
Yukarı