30 TL oyun tavsiyesi

Alakasız ama bende fallout new vegas alıcağım. Dlcleri ile birliktemi alsam yoksa normal oyunumu alsam diye bende kararsız kaldım :D.
Eğer Türkçe yama kurmayı düşünüyorsanız en az 1 tane DLC'yi almanız lazım diye biliyorum.
Oyun önerisi olarak, Dishonered'e bakın derim.

Mafia'yı satın alamıyorum.
Eğer Türkçe yama kurmayı düşünüyorsanız en az 1 tane DLC'yi almanız lazım diye biliyorum.
Oyun önerisi olarak, Dishonered'e bakın derim.

Dishonered daha önce 5 liraya düşüyordu şimdi 15 TL'ye düşmüş reis biraz fazla gibi geldi.

Dosya Ekleri

• IMG_20210417_084810 - Kopya.jpg
    IMG_20210417_084810 - Kopya.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 22
Mafia'yı satın alamıyorum.

Dishonered daha önce 5 liraya düşüyordu şimdi 15 TL'ye düşmüş reis biraz fazla gibi geldi.

Oynanışı vuruş hissi falan artık çok iyi değil ama hikayesi güzel. Eğer eskimesi sizi rahatsız etmezse oynanabilir (Mafia). Dishonored'ı da almayın zaten Game Pass de mevcut.

Oynanışı vuruş hissi falan artık çok iyi değil ama hikayesi güzel. Eğer eskimesi sizi rahatsız etmezse oynanabilir (Mafia). Dishonored'ı da almayın zaten Game Pass de mevcut.

Pardon açlık başıma vurdu Game Pass'te vardı. Daha önce CoD Modern Warfare 2 alıp bitirmiştim şu an CD'sini kaybettim Steam'de tekrar almaya değer mi sizce?

Pardon açlık başıma vurdu Game Pass'te vardı. Daha önce CoD Modern Warfare 2 alıp bitirmiştim şu an CD'sini kaybettim Steam'de tekrar almaya değer mi sizce?

Bitirdiyseniz gerek yok bence. Onun yerine belki Origin'den Battlefield serisi indirimde ona bakabilirsiniz.

Steam bana çok cici davrandı. (paranın bir kaçını harcadım) şuan 37 tl param var önerileriniz bekliyorum.
1620675268897.png

Geri
Yukarı