30 TL'ye oyun önerisi

Eternalist

Hectopat
RAM
HyperX 8 GB 1333MHz RAM.
Ekran kartı
Gigabyte GTS 450 OC.
Anakart
Gigabyte H55M-USB3.
İşlemci
i5-760
30 TL bütçem var. Bunlardan hangisi daha bol aksiyonludur? Bu ara hikayeye katlanamıyorum. Çok çabuk sıkılıyorum. Halo serisini düşünüyorum ama o da eski gibi biraz fizik ve grafik açısından. Her türlü oyun önerisine açığım sıra tabanlı strateji hariç. Düşündüğüm oyunlar şunlar:

1654884942487.png
1654884978539.png

Derdin aksiyon ise Dying Light al geç. Halo dediğin gibi biraz eski kalıyor günümüz için. Ülkemizde pek Halo kültürü de olmadığı için almak daha da mantıksız geliyor.

Derdin aksiyon ise Dying Light al geç. Halo dediğin gibi biraz eski kalıyor günümüz için. Ülkemizde pek Halo kültürü de olmadığı için almak daha da mantıksız geliyor.

Tabii ki Halo, kaçırma bu fiyata. Biraz eski olabilir ama o fiyata içerisinde 5 oyun var.

Dostlar ikisi de dünya çağında kendini kanıtlamış olduğu için bütçemi arttırıp ikisini de alacağım.
Tabii ki Halo, kaçırma bu fiyata. Biraz eski olabilir ama o fiyata içerisinde 5 oyun var.

Şu an videosunu izliyorum da Halo 4'ün çok eski gelmez değil mi? Eğer hoşuma giderse 1'den başlayarak oynayacağım. Çok arada kaldım.

Son düzenleme:
Dostlar ikisi de dünya çağında kendini kanıtlamış olduğu için bütçemi arttırıp ikisini de alacağım.

Şu an videosunu izliyorum da Halo 4'ün çok eski gelmez değil mi? Eğer hoşuma giderse 1'den başlayarak oynayacağım. Çok arada kaldım.

Zevk meselesi, örneğin ben fallout new vegas'ı, stalker call of pripyatı görüntü kalitesine rağmen zevkle oynarım, ama siz görüntüsünü sevmeyebilirsiniz. Bu yüzden bir şey diyemeyeceğim. Kararsız kaldıysanız bir şekilde oyunu indirip deneyin, daha sonra severseniz satın alın

Halo Game Passte var. Bana sorarsan Dying Light almak en mantıklısı. Ayrıca Game Pass alırsan içince AC ile Sniper Elite 5'i de oynamanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı