30 TL'ye Steam'dan Oyun Önerisi

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Steam hesabımda 30 TL para var. Karttan 10 - 15 TL ekleyebilirim. Hangi oyunu almamı tavsiye edersiniz ? Acelem yok 1 2 hafta indirimleri bekleyebilirim.

Dizüstü bilgisayar kullanıyorum. GTX 950M 2GB, 8GB RAM, i7 6700HQ işlemcim var. Aradığım oyun türleri ve özellikleri;
  • Grafikli olmalı. Çok iyi olmasa da olur grafikleri.
  • Uzun süre oynamak istiyorum, aylarca.
  • Adventure ve atari oyunuymuş gibi olanları istemiyorum (Örneğin; Oxygen Not Included ve Fallout Shelter gibi oyunları istemiyorum)
  • Ekranda çok fazla ışık, patlama olan oyunları sevmiyorum. O oyun türünün adını bilmiyorum ama örnek vereyim; Final Fantasy ve asya oyunları gibi oyunlar olmasın ekranda bir sürü yazı kılıç izi silah izi çıkıyor hoşuma gitmiyor.
  • PUBG ve Rocket League istemiyorum bilgisayarıma güvenmiyorum. Bende GTA 5 var, CS:GO var, ETS2 var, Mad Max var, Cities:Skylines var, XXLCity var, Anno 2205 var, Car Mechanic Simulator oyunları var, Demolish & Build oyunları var, Giant Machines var, For Honor var, Metro serisi var, Reigns var. Bu oyunlar dışında oyunlar olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize

Son düzenleyen: Moderatör:
Darksiders 1 ve 2 ayrıca Warframe. Mahşerin 4 atlısından birini oynarken aksiyon dolu anlardan keyif alacağınızı düşünüyorsanız Darksiders. Warframe ise uzay temalı oynaması bedava TPS kameralı bir shooter oyunu.

@Mr.Acar ve Witcher 3 ayrılmaz ikili. :) Bu arada şaka bir yana Witcher 3'e göz atmanızı ben de öneririm.
Severim, güzel bir üçleme oyun ve dörtleme kitap.
1535926180977.JPEG

Ayrıca Dishonored ve L.A. Norie'ye de bakabilirsiniz.

Dishonored kesinlikle
Dishonored alınacaksa DLC'lerde alınmalı. Uzun süre oynayabiliyorsun. DLC'ler dahil 125 saat oynadım.

Hangi DLC leri önerirsiniz uygun fiyatlı olanlardan? Bende DLC almayı düşünüyordum da kararsız kalmıştım. Death of outsider da çok pahalı idi :D

Konuyu yanlış yere açtım diye 1 puan ceza yedim. Çok ayıp! Dalgınlığıma gelmiş olabilir insanlık hali, neden hemen ceza veriyorsunuz ki? Ben zaten konularımda açacağım yeri veya o konunun hangi bölüme ait olduğunu bulamayınca konu içeriğinde açıklama olarak yazıyorum bulamadım diye sağolsun admin arkadaşlarda gerekli yere taşıyor konuyu ama bu kez dalgınlığıma geldi sonradan fark ettim ve düzeltemedim bu yüzden ceza yedim çok sinir bozucu.. Neyse ki geçti cezam. Isyanım bu kadardı :D

- Bu arada Witcher 3 alayım dedim indirimi bitmiş :(
- Dishonored'ın videolarını izledim, zamanında oynayan bir kaç kişiyide izlemiştim ama pek sevmemiştim o yüzden onu almayacağım.
- L.A. Noire'i çok sevdim ama onu kesin alacağım. Ama başka tavsiyelerde istiyorum çünkü oynayacak oyun yok ve canım sıkılıyor.
- Borderlands bir ara ücretsizken indirip oynamıştım ve hiç hoşuma gitmemişti. Oysa ben o tür bir kaç oyunu çok sevmiştim veya ona benzerdi. Örneğin; GoT ve Telltale Games'in oyunları.
- Hocam Darksiders'ın The Elder Scrolls V: Skyrim'le benzerliği var mı? Grafikleri çok benziyor ikisininde grafiği tarih kokuyor gibi hoşuma gitti grafiği ama resimlerine bakınca sadece canavarlarla savaşıyor gibi geldi hoşuma gitmedi. @BizeBizdenYakın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı