30 TL'ye Steamden oyun

Berkay Arslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 31 liraya Steamden oyun önerebilir misiniz ?Batman Arkham City düşünüyorum ama başka güzel oyun varsa diye almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rocket League 31TL'ye alınabilecek oyunlardan birisi. Gerçekten çok zevkli ve zamanın nasıl geçtiğini anlamak zor :)

H1Z1 yaklaşık 1-2 hafta önce 20TL idi keşke değerlendirseydin benim gibi :D Ne tür oyun istediğini de yazsaydın ona göre öneri yapardım.
  • PayDay 2 : Soygun yapmanın dibine vuracağın bir oyun. Şuan indirimde, fiyatı 7,75TL
  • H1Z1 : Battle Royal modu çok eğlenceli, vakit nasıl geçiyor anlamıyor insan. Fiyatı 31TL
  • Rust : Alınabilecek hayatta kalma oyunlardan birisi, H1Z1 ile bunun arasında kararsız kalırsan H1Z1 al. Fiyatı 31TL
  • Rocket League : Bir kere oynama şansım oldu çok eğlendim, 4 vs 4 çok sarıyor. Fiyatı 31TL
  • Test Drive Unlimited 2 : Severek oynadığım bir oyun, tavsiye ederim. Fiyatı 31TL
  • Left 4 Dead 2 : Oynayacaksan Online oynanacak bir oyun (benim fikrim), hem Zombi hemde İnsan olarak oynayabiliyorsun. Fiyatı 31TL
  • Counter-Strike: Global Offensive : Söyleyecek bir şey yok :D Şuan indirimde, fiyatı 12TL
  • Five Nights at Freddy's 4 : Gerilim ve korku oyunu, değişiklik istiyorsan alabilirsin. Fiyatı 15TL
  • Outlast : Bir başka korku oyunu. Fiyatı 31TL
Düşünebilirsin (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı